| Niezawodna wydajność 900 mAh |
| Brak efektu pamięci |
| Ochrona przed przeładowaniem |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 24.04. u Państwa |
Wymienna bateria zamienna do telefonów komórkowych Aligator, Auro, Bea-Fon, Emporia, Telme, Texet i Winner o pojemności 900 mAh.
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Aligator:
Auro:
Bea-Fon:
Emporia:
Saiet:
Telme:
Texet:
Winner:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 900 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 46,47 mm |
| Szerokość wymiaru | 39,79 mm |
| Głębokość wymiaru | 5,33 mm |
dobry produkt