| Niezawodne podtrzymywanie BIOS-u ThinkPada |
| Sprawdzona jakość Cameron Sino |
| Do dziesiątek modeli Lenovo |
| Przedłużona gwarancja 12 miesięcy |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria podtrzymująca CMOS do Lenovo Thinkpad 200mAh, Li-ion, bateria nieładowalna
Jest to wysokiej jakości jednorazowa bateria nieładowalna do Twojego
urządzenia.
Bateria jest dostarczana w eleganckim plastikowym opakowaniu.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy.
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Ważna uwaga: ta bateria nie jest ładowalna.
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Evesham:
Gateway:
Ibm:
Medion:
Nec:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Nie |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 20 mm |
| Szerokość wymiaru | 20 mm |
| Głębokość wymiaru | 4 mm |
Dobra jakość.
Witaj, Alan,
jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.
producent nie wymienia go jako kompatybilnego, ani nie mamy go na liście.
Pozdrawiam
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz