| Niezawodna wydajność dla niani elektronicznej |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 29.04. u Państwa |
Wymienny akumulator litowo-jonowy do niań PHILIPS i V-TECH, np. Philips Avent Eco SCD535 DECT, o pojemności 1000 mAh, odpowiednik akumulatora BYD001743.
To pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojej oryginalnej
baterii.
Baterię możesz ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję użytkownika znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Akumulator jest kompatybilny z następującymi urządzeniami
Bt:
Clarity:
Nuk:
Philips:
V-Tech:
Akumulator jest zamiennikiem następujących modeli akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Elektroniczne nianie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 56 mm |
| Szerokość wymiaru | 35 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |
To bateria i urządzenie z nią współpracuje. Oczekiwania zostały spełnione.
Dziękuję :)