| Zasięg do 10 km |
| Dwupasmowa komunikacja VHF UHF |
| VOX i 128 kanałów |
| Wytrzymała obudowa outdoor |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 27.05. u Państwa |
Kompaktowy outdoorowy radiotelefon dwupasmowy, pasma VHF i UHF, 128 kanałów, złącze Kenwood, moc do 5 W, funkcja VOX, przyciski, wyświetlacz, zasięg do 10 km
Baofeng BF-H7 to kompaktowa i outdoorowa krótkofalówka dualband
pracująca w pasmach UHF i VHF. Jej atutem jest solidna i wytrzymała obudowa
oraz zasięg komunikacji w terenie zabudowanym do 10 km.
Model radiostacji Baofeng BF-H7 posiada
128 kanałów pamięci i jest wyposażony w podświetlany
wyświetlacz LCD z wyświetlaniem dual-band oraz
klawiaturę sterującą. Ten model radiostacji ręcznej cieszy
się popularnością głównie wśród krótkofalowców czy
graczy airsoftu. Dzięki swoim parametrom i funkcjom nadaje
się również do użytku w budownictwie,
ochronie, logistyce lub po prostu na
wycieczki.
Do krótkofalówki można podłączyć również inne urządzenia do
trybu głośnomówiącego (handsfree) za pomocą
ustandaryzowanego złącza typu Kenwood. Dzięki temu złączu
można korzystać z różnych typów zestawów słuchawkowych
oraz dodatkowych zewnętrznych mikrofonów z głośnikiem
z przyciskiem PTT i spiralnym kablem. Oferowane akcesoria znajdziesz
w zakładce Akcesoria.
Krótkofalówka jest dostarczana z baterią o pojemności
2200 mAh. Bateria ta, również dzięki funkcji power
save, wytrzymuje w trybie gotowości aż 728 godzin.
W normalnym trybie pracy bateria wytrzymuje do
24 godzin. O niskim stanie baterii informuje
wskaźnik stanu baterii. Do ładowania radiostacji w zestawie
znajduje się praktyczna ładowarka biurkowa.
Krótkofalówka posiada przełączaną moc w pasmach
do 5 W. Dzięki swojej mocy możliwa jest
komunikacja w terenie zabudowanym na odległość do
10 km. Zakres częstotliwości pasm wynosi
136 – 174 MHz (Rx/Tx) w paśmie VHF, a w
paśmie UHF zakres to 400 – 480 MHz
(Rx/Tx). Do obsługi dostępnych jest 128 kanałów
pamięci.
Dla ułatwienia komunikacji krótkofalówka obsługuje funkcje ułatwiające jej obsługę.
Atuty:
Specyfikacja techniczna:
Uwaga:
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
|---|---|
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Czas czuwania | 72 godzin |
| Komunikacja | |
| Pokrycia | 10000 m |
| Liczba kanałów | 128 |
| Częstotliwości | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Gniazdo słuchawkowe | K1 |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Kolor | niebieski |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 115 mm |
| Szerokość wymiaru | 58 mm |
| Głębokość wymiaru | 35 mm |
| Ciężar | 262 g |
| Inne | |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
W porządku
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.
Dziękuję.
Wysłałem zapytanie do działu produktu.
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz