| Zasięg komunikacji do 10 km |
| Moc do 10 W |
| Tryb Dualband VHF UHF |
| VOX i 128 kanałów |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 21.05. u Państwa |
Kompaktowy, przystępny cenowo radiotelefon dwupasmowy, pasma VHF i UHF, 128 kanałów, złącze Kenwood, moc do 10W, funkcja VOX, przyciski, wyświetlacz, zasięg do 10 km
Baofeng BF-H6 to kompaktowy, przystępny cenowo radiotelefon
dwupasmowy (dualband) pracujący w pasmach UHF i VHF. Jego zaletą jest solidna
obudowa i zasięg komunikacji do 10 km.
Model radiotelefonu Baofeng BF-H6 posiada
128 kanałów pamięci i jest wyposażony w podświetlany
wyświetlacz LCD z wyświetlaniem dual-band oraz
klawiaturę sterującą. Ten model radiostacji ręcznej jest
popularny głównie wśród krótkofalowców oraz graczy
airsoftu. Dzięki swoim parametrom i funkcjom nadaje się
również do użytku w budownictwie, ochronie,
logistyce lub po prostu na wycieczki.
Do radiotelefonu można podłączyć dodatkowe urządzenia do trybu
głośnomówiącego (handsfree) za pomocą standardowego złącza typu
Kenwood. Dzięki temu złączu można korzystać z różnych
typów zestawów słuchawkowych oraz dodatkowych
zewnętrznych mikrofonogłośników z przyciskiem PTT i kablem
spiralnym. Oferowane akcesoria znajdziesz w zakładce
Akcesoria.
Radiotelefon jest dostarczany z akumulatorem o pojemności
2200 mAh. Dzięki funkcji power save
akumulator ten wytrzymuje w trybie czuwania do 48 godzin. W
normalnym trybie pracy akumulator wytrzymuje do
5 godzin. O niskim stanie baterii informuje
wskaźnik stanu baterii. Do ładowania radiotelefonu w zestawie
znajduje się praktyczna ładowarka biurkowa.
Radiotelefon posiada przełączalną moc w pasmach
do 10 W. Dzięki swojej mocy możliwa jest
komunikacja na odległość do 10 km.
Zakres częstotliwości pasm to 136 –
174 MHz (Rx/Tx) w paśmie VHF oraz 400 –
470 MHz (Rx/Tx) w paśmie UHF. Do obsługi
dostępnych jest 128 kanałów pamięci.
Dla łatwiejszej komunikacji radiotelefon obsługuje funkcje ułatwiające jego obsługę.
Zalety:
Specyfikacja techniczna:
Uwaga: Podczas korzystania z krótkofalówek i radiotelefonów należy przestrzegać przepisów prawa danego kraju określających zasady ich użytkowania.
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
|---|---|
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Czas czuwania | 48 godzin |
| Komunikacja | |
| Pokrycia | 10000 m |
| Liczba kanałów | 128 |
| Częstotliwości | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Gniazdo słuchawkowe | K1 |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 134 mm |
| Szerokość wymiaru | 62 mm |
| Głębokość wymiaru | 32 mm |
| Ciężar | 300 g |
| Inne | |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
Dobrze złożony, wiele sensownych i naprawdę działających funkcji. "Renomowane" urządzenia (i ich akcesoria), które potrafią to samo, są kilka razy droższe, dosłownie bezwartościowe bez stosunku jakości do ceny! Nawet do codziennego, przemysłowego użytku.
Dziękujemy za uważną ocenę i zakup. Życzymy miłego dnia.
Érdeklődni szeretnék az Önöknél kapható Baofeng BF-H6 adóvevő, teljesítmény 10W rádió után. erdős területen szeretném használni.
Kérdésem:
- lehet-e (kell-e)hozzá hosszabb antennát vásárolni, a mégjobb működés, lefedettség végett
- milyen kézi beszélőt ajánlanak hozzá
Köszönöm válaszukat: Rauch zsolt