| Zasięg komunikacji do 8 km |
| Kompaktowa moc 5 W |
| 128 kanałów dla łatwego strojenia |
| Popularna wśród krótkofalowców i fanów airsoftu |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Popularny radiotelefon ręczny, miniaturowe wymiary, moc 5W, możliwość programowania kanałów PMR, pasmo UHF/VHF, zasięg do 8 km, liczba kanałów 128
Jeden z popularnych radiotelefonów. Ten model krótkofalówki jest ceniony
za swoje małe wymiary, korzystną cenę,
moc profesjonalnych urządzeń oraz programowalne
kanały PMR lub współdzielone kanały UHF
czy VHF.
Model radiotelefonu Baofeng UV-5R posiada
128 kanałów pamięci i jest wyposażony w kolorowo
podświetlany wyświetlacz LCD. Ten model stacji ręcznej jest
popularny głównie wśród krótkofalowców oraz graczy
airsoftu. Dzięki swoim parametrom i funkcjom nadaje się
również do użytku w budownictwie, ochronie,
logistyce lub po prostu na wycieczki.
Do krótkofalówki można podłączyć dodatkowe urządzenia do trybu
rozmów handsfree za pomocą standaryzowanego złącza typu
Kenwood. Dzięki temu złączu można korzystać z różnych
typów zestawów słuchawkowych oraz dodatkowych
zewnętrznych mikrofonogłośników z przyciskiem PTT i kablem
spiralnym. Oferowane akcesoria znajdziesz w zakładce
Akcesoria.
Krótkofalówka jest dostarczana z baterią o pojemności
1800mAh. Dzięki funkcji power save bateria ta
wytrzymuje w trybie czuwania do 24 godzin. W normalnym
użytkowaniu bateria wytrzymuje do 5 godzin. Jeśli
jednak potrzebujesz więcej mocy, możesz dokupić zapasową baterię. Kolejne
baterie znajdziesz w zakładce akcesoria. O niskim stanie baterii poinformuje
wskaźnik stanu baterii, po czym możesz wymienić baterię lub
umieścić ją w ładowarce biurkowej. Ładowarka ta znajduje
się w zestawie.
Krótkofalówka posiada przełączalną moc w paśmie
VHF 5 W lub 1W oraz w paśmie UHF
4 W lub 1W. Zakres częstotliwości
pasm to 136 – 174 MHz w paśmie VHF oraz
400 – 520 MHz w paśmie UHF. Do obsługi
dostępnych jest 128 kanałów pamięci.
Podczas korzystania z krótkofalówki z pewnością docenisz jej
zasięg. Krótkofalówki mogą komunikować się na
odległość do 8 km.
Dla łatwiejszej komunikacji krótkofalówka wspiera funkcje ułatwiające jej obsługę.
Zalety:
Specyfikacja techniczna:
Uwaga: Podczas korzystania z krótkofalówek i radiotelefonów należy przestrzegać przepisów prawa danego kraju określających zasady ich użytkowania.
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
|---|---|
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Czas czuwania | 24 godzin |
| Komunikacja | |
| Pokrycia | 8000 m |
| Liczba kanałów | 128 |
| Częstotliwości | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Gniazdo słuchawkowe | K1 |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 110 mm |
| Szerokość wymiaru | 58 mm |
| Głębokość wymiaru | 32 mm |
| Ciężar | 130 g |
| Inne | |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
Idealne urządzenie na obozy, imprezy i inne wydarzenia, podczas których trzeba szybko komunikować się z niewielką grupą osób.
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.
Czy ten nadajnik obsługuje częstotliwości PMR, czy muszę zaprogramować je ręcznie na nadajniku?
Dziękuję.
tak patrz opis:
Pasmo częstotliwości VHF, UHF, PMR
Pozdrawiam
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz