| Ostry obraz Full HD |
| Jaśniejsza projekcja nawet wieczorem |
| Android bez dodatkowych urządzeń |
| Kompaktowe kino wszędzie ze sobą |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 21.05. u Państwa |
Mini projektor z kompaktową obudową i obsługą Wi-Fi, dekodowanie 4K, jasność 480 ANSI lumenów, system operacyjny Android, rozdzielczość 1920×1080 pikseli, Bluetooth
Mini projektor BlitzWolf BW-V8 zapewnia wyraźny obraz Full HDi zwiększoną jasność, aby cieszyć się filmami nawet w większych przestrzeniach. Dzięki zintegrowanemu systemowi Android można odtwarzać treści bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń. Kompaktowa obudowa sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i szybki w użyciu w dowolnym miejscu. Idealny wybór do kina domowego i okazjonalnych projekcji w podróży.
Projektor oferuje natywną rozdzielczość Full HD, zapewniając bardziej szczegółowy obraz podczas wyświetlania na większych ekranach. Dzięki wyższej jasności 480 ANSI lumenów obraz jest łatwiejszy do odczyt ania nawet w mniej niż idealnych warunkach oświetleniowych. Rozmiar projekcji waha się w szerokim zakresie, dzięki czemu można go łatwo dostosować do konkretnej przestrzeni. Nadaje się zarówno do oglądania filmów, jak i prezentacji.
Zintegrowany system operacyjny Android umożliwia instalowanie aplikacji bezpośrednio na projektorze. Nie ma potrzeby podłączania dodatkowych urządzeń do normalnego odtwarzania treści. Projektor obsługuje łączność bezprzewodową za pośrednictwem Wi-Fi, a także oferuje tradycyjne porty do połączeń przewodowych. Tak więc wszystko jest dostępne w jednym kompaktowym urządzeniu.

Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiar om projektor można z łatwością przenosić między pomieszczeniami lub zabierać ze sobą poza dom w celu oglądania filmów, wieczornych seansów lub jako dodatek do domowej rozrywki. Elastyczność użytkowania sprawia, że jest to praktyczne rozwiązanie do codziennego i okazjonalnego użytku. Wystarczy go włączyć, aby w mgnieniu oka przygotować się do wyświetlania dużych obrazów.
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Android TV 11 |
|---|---|
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na stole, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | Miracast |
| Technologia projekcyjna | LCD |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Rozdzielczość natywna | 1920x1080 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 86 mm |
| Szerokość wymiaru | 215 mm |
| Głębokość wymiaru | 170 mm |
| Ciężar | 1240 g |
| Hałas | 42 dB |
|
Prezent, piłka nożna Adidas World Cup 26 Trionda Club rozmiar 5 |