| Ultracienka konstrukcja, całodniowy komfort |
| A19 Pro dla maksymalnej płynności |
| Zdjęcia 48 Mpx pełne detali |
| Obraz OLED 120 Hz, który zachwyca |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 11.06. u Państwa |
Apple iPhone Air zapewnia topową wydajność, elegancki ultracienki design i zaawansowane możliwości fotograficzne w lekkiej obudowie, która nie będzie Cię ograniczać nawet podczas całodniowego użytkowania. Wydajny czip A19 Pro, hojna pamięć 256 GB oraz 12 GB RAM zapewniają płynne działanie nawet najbardziej wymagających aplikacji, podczas gdy nowoczesna łączność 5G i obsługa eSIM pozwolą Ci być zawsze szybko online. Jeśli szukasz stylowego smartfona z maksymalną wydajnością i naciskiem na mobilność, iPhone Air jest idealnym wyborem.
Apple iPhone Air zapewnia topową wydajność, elegancki ultracienki design i zaawansowane możliwości fotograficzne w lekkiej obudowie, która nie będzie Cię ograniczać nawet podczas całodniowego użytkowania. Wydajny czip A19 Pro, hojna pamięć 256 GB oraz 12 GB RAM zapewniają płynne działanie nawet najbardziej wymagających aplikacji, podczas gdy nowoczesna łączność 5G i obsługa eSIM pozwolą Ci być zawsze szybko online. Jeśli szukasz stylowego smartfona z maksymalną wydajnością i naciskiem na mobilność, iPhone Air jest idealnym wyborem.
Wyświetlacz OLED 6,5” o rozdzielczości 2736 × 1206 pikseli i częstotliwości odświeżania do 120 Hz oferuje ostry obraz, płynne animacje i wygodną obsługę podczas pracy, oglądania filmów i grania w gry. Dzięki cienkiej obudowie o grubości zaledwie 5,64 mm i niskiej wadze 165 g telefon przyjemnie leży w dłoni i jest łatwy do przenoszenia.
Główny aparat Fusion 48 Mpx pozwala na wykonywanie szczegółowych ujęć w wysokiej rozdzielczości bez konieczności dodatkowej edycji, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Przednia kamera 18 Mpx z funkcją Center Stage automatycznie dostosowuje się do kompozycji kadru, zapewniając naturalne zdjęcia grupowe oraz wysokiej jakości wideorozmowy. Oczywistością jest przycisk sterowania aparatem do szybkiego uruchamiania robienia zdjęć lub nagrywania.

Bateria o pojemności 3149 mAh zapewnia niezawodny czas pracy na cały dzień standardowego użytkowania. Wsparcie dla szybkiego ładowania 35 W oraz ładowania bezprzewodowego 25 W pozwala uzupełnić energię w krótkim czasie. Konstrukcja z certyfikatem IP68 chroni urządzenie przed wodą i kurzem, dzięki czemu możesz polegać na telefonie nawet w trudniejszych warunkach.
Telefon oferuje pełne nowoczesne wyposażenie, w tym 5G, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS oraz złącze USB-C. Bezpieczne odblokowywanie za pomocą rozpoznawania twarzy chroni Twoje dane, a system iOS 26 zapewnia intuicyjną obsługę, wysokie bezpieczeństwo i długoterminowe wsparcie programowe.
Wyświetlacz
Wydajność i pamięć
Aparat
Łączność i funkcje
Bateria i ładowanie
Konstrukcja
| System operacyjny | |
| System operacyjny | iOS |
|---|---|
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 6,5 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 2736x1206 |
| Technologia wyświetlania | OLED |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Pamięć główna | 12 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Zasilanie i bateria | |
| Łącznik systemowy | USB-C |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak Wbudowany |
| Pojemność baterii | 3149 mAh |
| Obsługa OTG USB | Tak |
| Komunikacja | |
| Obsługuje dwie karty SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| Gniazdo audio 3,5 mm | Nie |
| GPS do nawigacji | Tak |
| Obsługiwane sieci | 5G, 4G, 3G |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Większa trwałość telefonu | Nie |
| Klawiatura z przyciskami | Nie |
| Podwozie | glin |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 156,2 mm |
| Szerokość wymiaru | 74,7 mm |
| Głębokość wymiaru | 5,64 mm |
| Ciężar | 165 g |
| Inne | |
| Gama modeli | Apple iPhone 17 Air |