| Jasny obraz nawet w dzień |
| Automatyczna ostrość bez ustawiania |
| Streaming 4K z Android TV |
| Kompaktowe kino z czystym dźwiękiem |
| Dostawa na adres | 21,99 zł | 14.05. u Państwa |
Projektor z technologią LCD i laserowym źródłem światła, jasność 1100 lumenów, Full HD, 4K, Android TV 9.0, głośniki 2× 5 W
Projektor WANBO X5 to najwyższej klasy urządzenie do kina domowego, które
wykorzystuje technologię LCD i laserowe źródło światła,
co zapewnia ostry, dobrze doświetlony obraz z szeroką paletą barw. Dzięki
natywnej rozdzielczości 1280 × 1080 pikseli i obsłudze
Full HD, projektor ten oferuje szczegółową i wysokiej
jakości projekcję, która wciągnie Cię w akcję.
Dzięki wysokiej jasności 1100 ANSI lumenów projekcja
jest jasna i żywa, nawet w mniej zaciemnionych pomieszczeniach.
Współczynnik kontrastu 2500:1 przyczynia się do głębokiej
czerni i jasnych tonów, co jeszcze bardziej podnosi jakość obrazu. Projektor
WANBO X5 jest wyposażony w automatyczną korekcję geometrii obrazu
i automatyczne ustawianie ostrości. Dzięki temu konfiguracja jest
prosta, a obraz idealny nawet bez konieczności ręcznej regulacji.
Projektor jest idealny do różnych rodzajów projekcji, od filmów po
prezentacje, dzięki obsłudze szerokiego spektrum kolorów oraz możliwości
dekodowania treści w rozdzielczości 4K
i HDR10. Technologia Wi-Fi 6 zapewnia
szybkie i stabilne połączenie do przesyłania treści online, co w połączeniu z Android TV 9.0 i wbudowanym
Asystentem Google oferuje nieograniczone możliwości rozrywki
oraz łatwą nawigację w interfejsie.
WANBO X5 jest również wyposażony w Bluetooth 5.0, co
pozwala na łatwe połączenie z innymi urządzeniami. Wbudowane głośniki
o mocy 2× 5 W zapewniają wysokiej jakości wrażenia
dźwiękowe, które dopełniają wizualne widowisko. Dzięki kompaktowej
konstrukcji i wbudowanemu ukrytemu stojakowi z regulowanym nachyleniem,
projektor można łatwo umieścić na stole i idealnie dopasować do swoich
potrzeb.
Specyfikacja techniczna projektora obejmuje odległość projekcji
1,5 m – 3,5 m, niski poziom hałasu do 35 dB/m,
pamięć wewnętrzną 16 GB oraz żywotność lampy
ponad 20 000 godzin. Obsługiwane proporcje obrazu to
16:9 i 4:3, co zapewnia elastyczność dla
różnych formatów treści. Dzięki zalecanej przekątnej obrazu
40 – 180 cali, projektor oferuje szerokie możliwości
zastosowania w różnych środowiskach.
Właściwości:
Parametry techniczne:
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Android TV 9.0 |
|---|---|
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć główna | 1 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na stole |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Technologia projekcyjna | LCD |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 1100 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna odległość projekcji | 400 cm |
| Maksymalna przekątna obrazu | 304 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 1080 |
| Rozdzielczość natywna | 1280x1080 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 115 mm |
| Szerokość wymiaru | 265 mm |
| Głębokość wymiaru | 234 mm |
| Inne | |
| Głośniki | 2x5W |
Produkt jest solidnie wykonany, obraz jest bardzo dobry jak na projektor 1LCD, szkoda istniejącego wyraźnego juddera, po namyśle zdecydowałem się zwrócić projektor. Szkoda, że producent nie sprowadził ruchu obrazu do akceptowalnej częstotliwości, zdecydowanie bym go zatrzymał. Potrafi ładnie wyświetlić DVD, nie robi artefaktów, obraz jest przyjemny, raczej filmowo miękki. W przypadku BD obraz jest doskonały. Ale znowu, szkoda, że obraz szarpie, szczególnie podczas jazdy, poruszania się lub przesuwania kamery.
Witam, to co opisujesz jest częstym zjawiskiem związanym z brakiem MEMC (Motion Estimation Motion Compensation), którego nie ma w tanich projektorach. Sytuację tę można rozwiązać podłączając np. do TV boxa z MEMC. Przykładem projektora z MEMC z naszej oferty jest XGIMI Halo.
13.11.2025