| Moc do 2 000 lm |
| Pięć trybów do każdej pracy |
| Powerbank zawsze pod ręką |
| Magnesy i obrotowy uchwyt |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 18.05. u Państwa |
Reflektor roboczy o strumieniu świetlnym do 2000 lm, 5 trybów, zintegrowany powerbank ze złączami USB-C i USB-A, prosta obsługa
Potrzebujesz światła, które nigdy Cię nie zawiedzie? Akumulatorowy reflektor roboczy LED P4536 z 2× COB LED to profesjonalny pomocnik, który z łatwością zmieści się w Twojej torbie narzędziowej i jeszcze łatwiej umieści się dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Doskonale sprawdzi się zarówno w rękach doświadczonego rzemieślnika, jak i podczas domowych napraw w garażu czy warsztacie.
Potężny strumień świetlny do 2 000 lm o zasięgu 70 metrów zapewniają dwie wysokiej klasy diody COB LED. Dzięki pięciu trybom świecenia zawsze dostosujesz intensywność światła – od delikatnego doświetlenia po pełną moc świetlną, która rozjaśni nawet najciemniejszy zakamarek.
Reflektor P4536 poradzi sobie ze wszystkim: uchwyt obracany o 360° z możliwością zawieszenia, stabilne ustawienie i cztery magnesy, które pozwalają przypiąć go do dowolnej metalowej powierzchni. Tak właśnie wygląda swoboda podczas pracy.
Oprócz niezawodnego oświetlenia reflektor oferuje bonus: posiada port USB-C do ładowania oraz port USB-A do wykorzystania reflektora jako awaryjnego powerbanku. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką nie tylko światło, ale także możliwość uratowania rozładowanego telefonu.
Wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS z gumowymi elementami, reflektor P4536 wytrzyma uderzenia i upadki. Choć brakuje mu wodoodporności, przetrwa wszystko, co przyniesie codzienne użytkowanie.
Zapomnij o żmudnym wyłączaniu – dzięki funkcji szybkiego wyłączania wyłączysz reflektor w dowolnym momencie jednym naciśnięciem przycisku. Wskaźnik LED stanu akumulatora dodatkowo na bieżąco informuje Cię o pozostałej energii oraz przebiegu ładowania.
| Typ akcesoriów | |
| Typ | Światła robocze, Reflektory |
|---|---|
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Czas operacji | 14,5 godzin |
| Karmić | Akumulator, Z sieci 230 V |
| Komunikacja | |
| Typ złącza | USB-C, USB-A |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Nie |
| Maksymalna poświata | 70 m |
| Maksymalny strumień świetlny | 2000 lm |
| Zwiększona trwałość | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 280 mm |
| Szerokość wymiaru | 214 mm |
| Głębokość wymiaru | 56 mm |
| Ciężar | 818 g |
| Inne | |
| Liczba trybów świecenia | 5 |
| Funkcja | Światło rozproszone |