| Mocny dźwięk 20 W w podróży |
| Bluetooth 5.3 i zasięg 10 m |
| Efekty LED rozkręcą każdą imprezę |
| MicroSD i FM dla swobody |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 26.05. u Państwa |
Głośnik Bluetooth, dźwięk 2× 10 W, do użytku zewnętrznego, przenośny, 2 godz. odtwarzania, zintegrowane radio FM, obsługa microSD, kolor czarny
T&G 665 to przenośny głośnik Bluetooth, który zapewnia
świetny dźwięk w stylowej, wytrzymałej obudowie.
Konstrukcja i funkcje głośnika sprawiają, że idealnie nadaje się on na
spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Jest doskonałym towarzyszem
na basen czy nad jezioro, ale z pewnością docenisz go również podczas
pikniku w ogrodzie lub w podróży. Oczywiście świetnie sprawdzi się
również w pomieszczeniach. Wyposażony jest w pasek na rękę
lub do przymocowania do plecaka.
T&G 665 to głośnik premium zaprojektowany tak, aby oferować
miłośnikom muzyki wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Głośnik
ten zapewnia użytkownikom elastyczność dzięki swojej kompaktowej
konstrukcji i różnym opcjom łączności. Dzięki
interfejsowi Bluetooth o zasięgu do 10 m
można go połączyć np. ze smartfonem. Głośnik o paśmie
przenoszenia 120 Hz – 18 kHz wzbogaca wrażenia słuchowe
i podkreśla każdy szczegół odtwarzanej muzyki.
Urządzenie wyposażone jest w dwa głośniki o mocy 10 W, wokół których
znajduje się podświetlenie LED, które zmienia kolory
i reaguje na odtwarzaną muzykę. Idealnie dopełni każdą imprezę i nada
jej odpowiedni klimat. Możesz wybierać spośród czterech
trybów. Wbudowany akumulator wystarcza na około
2 godziny na jednym ładowaniu. Z boku znajdują się porty
USB typu A, USB-C, Jack 3,5 mm oraz gniazdo na kartę microSD.
Wszystko to ukryte jest pod silikonową osłoną.
Właściwości:
Parametry techniczne:
| Pamięć | |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
|---|---|
| Zasilanie i bateria | |
| Wydajność | 20 W |
| Czas odtwarzania | 2 godzin |
| Typ głośnika | Bezprzewodowy |
| Komunikacja | |
| Typ złącza | USB-C, Bezprzewodowy, USB 2.0, Audio 3.5mm |
| Wi-Fi ma | Nie |
| Obsługa asystenta głosowego | Nie |
| Posiada tuner FM | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Pokrycia | 10 m |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Ciężar | 835 g |
| Rozmiar | Średni |
Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję.
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.