| Mieści laptopa do 17" |
| Łatwo zwiększysz pojemność 20–35 l |
| Wodoodporny materiał chroni zawartość |
| Wygodne noszenie nawet przez cały dzień |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 25.05. u Państwa |
Plecak na laptopa, plecak podróżny, wysoka jakość wykonania, wiele przegródek i kieszeni, na laptopa do 17", łatwo można zwiększyć pojemność z ok. 20 do 35 l
Stylowy plecak na laptopa i plecak podróżny w jednym to
idealny wybór do codziennego użytku, niezależnie od tego,
czy wybierasz się do pracy, szkoły, czy na wycieczki nie tylko po mieście.
Jego neutralny kolor sprawia, że jest uniwersalnym dodatkiem, który pasuje do
każdego stroju i jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak
i kobiet czy studentów. Ponadto plecak jest bardzo
pojemny i posiada wiele praktycznych, zamykanych kieszeni na wszystko,
co może się przydać w ciągu dnia. Możesz w nim pomieścić wszystko, od
przyborów do pisania, przez telefon i książki, aż po laptop
o rozmiarze do 17".
Batoh został wykonany z mocnego i wodoodpornego
materiału Oxford o wysokiej żywotności oraz
odporności na rozdarcia i ścieranie. Zaletą jest przede wszystkim
jego wykonanie i konstrukcja, dzięki której plecak jest wygodny w noszeniu nawet przez cały dzień.
Dla wygodnego noszenia plecak został wyposażony w kilka podstawowych
elementów. Przede wszystkim plecak posiada tylną stronę
wykonaną z oddychającego materiału z siatką
wentylacyjną, która zapewnia wentylację pleców.
Kolejnym elementem zapewniającym komfort noszenia są regulowane
i ergonomicznie ukształtowane paski o szerokości 6,5 cm. Paski te
są oczywiście wyściełane, a ich wewnętrzna strona ponownie posiada siatkę
wentylacyjną. Częścią pasków jest regulowany pas
piersiowy.
Plecak jest wykonany z wodoodpornego materiału, co gwarantuje, że Twoje rzeczy pozostaną suche nawet w deszczowe dni. Główna, pojemna kieszeń zapewnia wystarczająco dużo miejsca na laptopa, książki, inne niezbędne przedmioty, a nawet ubrania. Ponadto plecak zawiera kilka kieszeni i przegródek, które są idealne na mniejsze przedmioty, takie jak klucze, długopisy, portfel czy telefon komórkowy.
Plecak, oprócz dużej ilości miejsca do przechowywania, skrywa również
sprytne rozwiązania do codziennego użytku.
Na boku plecaka znajduje się zintegrowane gniazdo USB, które
posiada kabel przyłączeniowy umieszczony w przedniej kieszeni. Do tego gniazda
podczas podróży można podłączyć np. powerbank.
Jeśli miejsca w plecaku wyda się za mało, to za pomocą zamka błyskawicznego
na obwodzie można łatwo powiększyć przestrzeń wewnętrzną
głównej kieszeni o 10 cm. 
Przestrzenie do przechowywania plecaka:
Cechy plecaka:
Specyfikacja techniczna:
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Materiał | Tekstylia |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Typ plecaka | na laptopa |
| Głośność | 20 l |
| Nadaje się do laptopów | 11.6, 13.3, 14, 15.6, 17.3 |
| Cechy plecaka | Zintegrowane porty USB, regulowane ramiączka, rozszerzalna objętość |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 460 mm |
| Szerokość wymiaru | 320 mm |
| Głębokość wymiaru | 150 mm |
| Dla rozmiaru laptopa | 17.3" |