| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Praktyczna tylna trójkątna torba na ramę o pojemności 1 litra, odpowiednia na telefon, klucze, okulary, narzędzia i pompkę.
Praktyczna tylna zamykana trójkątna sakwa z dwiema kieszeniami do
rowerów górskich i szosowych do przechowywania drobnych przedmiotów,
narzędzi i składanej pompki.
Wodoodporna sakwa jest przeznaczona do rowerów
szosowych i górskich . Można go jednak używać do
wszystkich rowerów, które mają górną poprzeczkę
ramy.
Torba mocowana jest za pomocą pasków na rzep do
górnego pręta ramy i sztycy podsiodłowej.
Torba nadaje się do przechowywania portfela, telefonu, kluczy, narzędzi
i składanej pompki. Całkowita objętość torby wynosi
1 litr.
Torba wykonana jest z bardzo wytrzymałego poliestru.
Materiał nie odkształca się podczas użytkowania. Torba jest
wyściełanawewnątrz. Torba posiada łącznie dwie
oddzielne kieszenie.
Wewnątrz większej kieszeni, która znajduje się po prawej stronie, znajdują
się 2 uchwyty odpowiednie do stabilnego zamocowania
składanej pompki o maksymalnej długości 24 cm i narzędzi. Kieszeń ma
trójkątny otwór z poręcznym zamkiem,
który zapewnia szybki i łatwy dostęp do torby.
Po lewej stronie znajduje się druga kieszeń z zamkiem,
która nadaje się do przechowywania kluczy lub innych małych przedmiotów.
Torba jest wodoodporna i może być używana podczas
deszczu.
Cechy:
Specyfikacja techniczna:.
| Mocowanie | |
| Lokalizacja załącznika | na kierownicy; bar; Trąbka |
|---|---|
| Typ wspornika | Uniwersalny |
| Jest magnetyczny | Nie |
| Na ProClip | Nie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowanie urządzenia odbywa się za pomocą uchwytu | Brak konieczności ładowania |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Wodoodporny, pyłoszczelny | Tak |
| Montaż wspornika | Kompletny wspornik |
| Dla środka transportu | na rower |
| Wymiary i waga | |
| Minimalna wysokość urządzenia | 0 mm |
| Maksymalna wysokość urządzenia | 200 mm |
| Minimalna szerokość urządzenia | 0 mm |
| Maksymalna szerokość urządzenia | 100 mm |
| Minimalna głębokość urządzenia | 0 mm |
| Maksymalna głębokość urządzenia | 30 mm |
| Inne | |
| Uchwyt do | Telefon i tablet |