| Nagrywanie 4K z przodu i z tyłu |
| Pewność trasy dzięki GPS |
| Czysty obraz nawet w nocy |
| ADAS dba o bezpieczniejszą jazdę |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 19.05. u Państwa |
wysokiej klasy kamera samochodowa, nagrywanie w rozdzielczości do 4K, zintegrowany GPS, tryb nocny 3D DNR + HDR, matryca Sony 5 MPx, ADAS
Ta kamera jest kolejnym następcą najlepiej sprzedającej się dotąd kamery samochodowej 70mai Dash Cam Pro. W porównaniu do swojego poprzednika różni się przede wszystkim wbudowanym modułem GPS oraz wyższą rozdzielczością nagrywanego wideo, wynoszącą 3840×2160 (Ultra HD). Podobnie jak w 70mai Dash Cam Pro, model 70mai A800S posiada system ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), który wspiera kierowcę podczas jazdy poprzez ostrzeganie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz o ryzyku kolizji, co pomaga uniknąć wypadku drogowego. Kluczową informacją jest jednak to, że jest to zestaw kamery przedniej i tylnej.
Oczy również z tyłu
Częścią zestawu jest także kamera tylna 70mai RC06, dzięki
której można wyraźnie zarejestrować wszystkie ważne szczegóły z tyłu
pojazdu. Pozwala to na dostarczenie dowodów np. w razie wypadku lub
uwiecznienie krajobrazów podczas podróży. To po prostu inteligentny pomocnik
podczas jazdy i niezawodny strażnik podczas parkowania.
Widzenie w nocy
Kamera A800S zapewnia oszałamiające wideo oraz żywy i wyraźny obraz nawet w złych warunkach oświetleniowych dzięki technologii 3D DNR (Dynamic Noise
Reduction), obiektywowi z przysłoną F/1.8 oraz inteligentnemu algorytmowi,
który znacząco redukuje szumy obrazu i automatycznie dostosowuje balans
ekspozycji.
Zwiększone bezpieczeństwo jazdy z ADAS
A800S to więcej niż tylko niezawodna kamera samochodowa. Po uruchomieniu
silnika A800 zaczyna automatycznie nagrywać i aktywuje ADAS (Advanced
Driver-Assistance System), który pomaga podczas jazdy, ostrzegając przed
opuszczeniem pasa ruchu, co sprzyja uniknięciu wypadku drogowego.
Ochrona samochodu podczas parkowania – Parking Surveillance Mode (dostępna tylko przy użyciu 70mai Hardware Kit do zasilania kamery, który nie jest częścią zestawu)
Zintegrowany moduł GPS
Zintegrowany moduł GPS w kamerze samochodowej przetwarza dane wydajniej
i szybciej. Działa jak precyzyjny komputer pokładowy, a dane można
przeglądać w aplikacji 70mai. Dane te obejmują: liczbę kilometrów, zasięg,
średnią prędkość, maksymalną prędkość, czas trwania podróży itp.
Parametry:
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 3 " |
|---|---|
| Rozdzielczość kamery | 5 Mpx |
| Kąt | 139 ° |
| Pamięć | |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Zasilanie i bateria | |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Przysłona obiektywu | f/1.8 |
| Komunikacja | |
| Dźwięk wideo | Tak |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 59,8 mm |
| Szerokość wymiaru | 88,8 mm |
| Głębokość wymiaru | 36,3 mm |
| Ciężar | 575 g |
| Inne | |
| Inne funkcje (kamery samochodowe) | Automatyczne włączanie po uruchomieniu |
Dobry stosunek jakości do ceny
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.
, to albo kamera jest uszkodzona, albo źle podłączona, skontaktuj się z kolegami pod adresem reklamace@sunnysoft.cz
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz