| Chroni tablet przed wstrząsami |
| Wytrzymały neopren na co dzień |
| Pluszowa wyściółka czyści ekran |
| Bezpieczne mocowanie w rogach |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.04. u Państwa |
Etui neoprenowe na laptopa, dwukierunkowy zamek błyskawiczny, chroni przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi
Etui FIXED Sleeve niezawodnie ochroni Twój tablet podczas codziennych podróży do pracy i do szkoły. Jest idealne jako ochrona przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, wstrząsami i zarysowaniami. Podstawę etui stanowi wytrzymały neopren, który wytrzyma nawet mniej delikatne traktowanie, zapewniając w ten sposób odpowiednie bezpieczeństwo przed wpływami zewnętrznymi. Zapięcie etui rozwiązano za pomocą wysokiej jakości podwójnego zamka błyskawicznego z listwą ochronną po wewnętrznej stronie. Włożony tablet zabezpieczysz wewnątrz etui za pomocą pętli zabezpieczających umieszczonych w każdym rogu, które pewnie trzymają urządzenie. Delikatna wewnętrzna „pluszowa“ wyściółka zapewnia jeszcze większą ochronę przed wstrząsami, a jednocześnie usuwa odciski palców i inne smugi z powierzchni tabletu. Twój cenny tablet będzie w etui FIXED Sleeve zawsze bezpieczny i będzie stale wyglądać jak nowy.
Właściwości:
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Konstrukcja obudowy | Kieszeń kangurka |
|---|---|
| Typ obudowy | Uniwersalny |
| Wodoodporny, pyłoszczelny | Nie |
| Materiał | Neoprenu |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 260 mm |
| Szerokość wymiaru | 190 mm |
| Głębokość wymiaru | 14 mm |