| Mini rozmiary, moc 1200 lumenów |
| Ładowanie USB-C w 80 minut |
| Magnetyczna końcówka uwalnia ręce |
| Odporna na wodę, kurz i upadki |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 26.05. u Państwa |
Niezwykle mocna ręczna latarka LED, maks. strumień świetlny 1200 lm, waga 56 g, złącze USB-C, stopień ochrony IP68, zasięg do 146 m
Fenix E18R V2.0 to niewiarygodnie kompaktowa, a przy tym niezwykle mocna kieszonkowa latarka LED, która łączy w sobie technologiczną doskonałość z codzienną praktycznością. Maksymalny strumień światła na poziomie 1200 lumenów izasięg do 146 metrów zaskoczą każdego, kto od miniaturowej latarki oczekuje czegoś więcej niż tylko podstawowego oświetlenia. To idealny partner dla każdego, kto chce mieć światło zawsze pod ręką – niezależnie od tego, czy przypniesz ją do kluczy, schowasz do kieszeni czy wrzucisz do torebki. Dzięki magnetycznemu zakończeniu, zdejmowanemu zapięciu i wysokiej wytrzymałości stanie się niezastąpionym pomocnikiem w drodze, w pracy i w czasie wolnym.
Sercem latarki jest potężna dioda LED Luminus SST-40 o żywotności do 50 000 godzin. Sześć trybów świecenia pozwala łatwo dobrać idealną intensywność do każdej sytuacji – od 1 lumena do delikatnego oświetlenia nocnego do pełnego 1200 lumenów do krótkotrwałego maksymalnego oświetlenia obszaru. Latarka jest regulowana cyfrowo, dzięki czemu utrzymuje stałą jasność nawet przy spadku pojemności baterii. Posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem – automatycznie zmniejsza moc, gdy temperatura osiągnie 60°C, chroniąc podzespoły i użytkowników.
E18R V2.0 jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym RCR123A, który można wygodnie ładować bezpośrednio w latarce za pomocą nowoczesnego złącza USB-C. Wystarczy podłączyć ją do powerbanku, laptopa lub ładowarki samochodowej – w zaledwie 80 minut będzie gotowa do ponownego świecenia. W sytuacji awaryjnej można również użyć klasycznej jednorazowej baterii CR123A.

Jakość wykonania latarki spełnia najwyższe standardy. Anodowany na twardo (typ III) korpus z aluminium lotniczego A6061-T6 wytrzymuje upadki z wysokości 1 metra, a dzięki certyfikatowi IP68 (zanurzenie do 2 metrów) bez problemu radzi sobie z pyłem i wodą. Nowością jest ultracienki kolimator, wykonany w technologii motoryzacyjnej, który kieruje stożek światła na niespodziewaną odległość przy zachowaniu kompaktowych wymiarów latarki.
Latarka oferuje magnetyczną końcówkę do mocowania na metalowych powierzchniach, możliwość stania jako świeczka oraz pamięć ostatnio używanego trybu. W opakowaniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – baterię, kabel USB-C, smycz i zapasowy o-ring.
Moc i trwałość każdego trybu
Zasilanie
Materiał
Wytrzymałość
| Typ akcesoriów | |
| Typ | Ręczne latarki, Latarki |
|---|---|
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Czas operacji | 200 godzin |
| Karmić | Baterie konsumenckie, Akumulator |
| Komunikacja | |
| Typ złącza | USB-C |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Nie |
| Stopień pokrycia | 68 IP |
| Maksymalna poświata | 146 m |
| Maksymalny strumień świetlny | 1200 lm |
| Zwiększona trwałość | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 67 mm |
| Szerokość wymiaru | 22 mm |
| Głębokość wymiaru | 22 mm |
| Ciężar | 56 g |
| Inne | |
| Liczba trybów świecenia | 6 |
| Funkcja | Mocowanie magnetyczne, Klip do mocowania |