| Do 1600 lumenów wszędzie |
| Płynna regulacja barwy światła |
| Świeci do 285 godzin |
| Odporna na deszcz i upadki |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 26.05. u Państwa |
Wszechstronna latarnia akumulatorowa z maks. strumieniem świetlnym 1600 lm, pojemność akumulatora 5000 mAh, odporna na upadek z 1,5 m, stopień ochrony IP66
Fenix CL27R to wszechstronna latarnia akumulatorowa, która przesuwa granice przenośnego oświetlenia. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekend w plenerze, szukasz oświetlenia roboczego do warsztatu, czy potrzebujesz oświetlić wnętrze samochodu lub namiotu, CL27R jest gotowa zaoferować maksymalną wydajność, elastyczność i niezawodność. Połączenie szerokiego i dalekosiężnego reflektora o strumieniu świetlnym do 1600 lumenów oraz możliwość płynnej regulacji intensywności i temperatury barwowej sprawia, że jest to idealne narzędzie dla fotografów, entuzjastów majsterkowania i poszukiwaczy przygód.
Sercem latarni jest wysoce wydajna dioda COB LED z możliwością płynnej zmiany temperatury barwowej w zakresie 2700–6500 K, uzupełniona o diodę Luminus SST-20 dla trybu dalekosiężnego. Dzięki obrotowym pokrętłom z łatwością dostosujesz moc światła i jego odcień do aktualnych potrzeb – od ciepłego, relaksującego światła po ostre, białe światło do precyzyjnych prac. Dostępne jest również światło czerwone oraz tryb migania na czerwono. Wszystkie tryby włącza się intuicyjnie, a latarnia dodatkowo zapamiętuje ostatnie ustawienia.

Konstrukcja odporna na upadki z wysokości do 1,5 metra oraz wodoodporność IP66 oznaczają, że CL27R nie boi się deszczu, kurzu ani nieostrożnego traktowania. Zintegrowany obrotowy uchwyt (360°) z magnesami i gwintem statywowym zapewnia szerokie możliwości mocowania i kierowania światła. Dzięki temu praca ze światłem jest wygodna i bezpieczna nawet w trudnych warunkach.
Latarnia zasilana jest wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 21700 o pojemności 5000 mAh, który znajduje się w zestawie. Ładowanie odbywa się przez złącze USB-C, a pełne naładowanie zajmuje około 2,5 godziny. Maksymalny czas pracy sięga aż 285 godzin w trybie najbardziej oszczędnym. Nie zabrakło również wskaźnika naładowania oraz ostrzeżenia o niskim napięciu.
| Typ akcesoriów | |
| Typ | Światła robocze, Latarnie kempingowe |
|---|---|
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas operacji | 285 godzin |
| Karmić | Akumulator |
| Komunikacja | |
| Typ złącza | USB-C |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Nie |
| Stopień pokrycia | 66 IP |
| Maksymalna poświata | 177 m |
| Maksymalny strumień świetlny | 1600 lm |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Zwiększona trwałość | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 109 mm |
| Szerokość wymiaru | 92 mm |
| Głębokość wymiaru | 39 mm |
| Ciężar | 300 g |
| Inne | |
| Liczba trybów świecenia | 4 |
| Funkcja | Mocowanie magnetyczne, Gwint statywu |