| Drukuj w dowolnym miejscu bez ograniczeń |
| Kompaktowa obudowa oszczędza miejsce |
| Do 120 stron na jednym ładowaniu |
| Bluetooth i USB-C dla wygody |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 15.05. u Państwa |
Mini drukarka termiczna z jakością czarno-białego druku 203 DPI, maks. format A4, małe wymiary, akumulator Li-ion 1200 mAh, połączenie przez kabel lub Bluetooth
Termiczna mini drukarka to partner, na którym możesz polegać zarówno w domu, jak i w pracy. W porównaniu z tradycyjnymi drukarkami zajmuje
znacznie mniej miejsca i zmieści się niemal wszędzie. Gdy
akurat nie drukujesz, możesz ją schować na przykład do szuflady biurka.
Kompaktowe wymiary pozwalają zabrać drukarkę do torby lub plecaka i zabrać
na spotkanie służbowe lub prezentację.
Drukarka umożliwia czarno-biały druk w jakości 203 DPI
na specjalnym papierze termicznym formatu A4.
Oczywiście wydrukuje również mniejsze formaty. Za połączenie z komputerem
odpowiada kabel USB-C, który znajduje się w zestawie. Inną
możliwością przesyłania materiałów do druku jest
Bluetooth. Drukarką można sterować za pomocą
aplikacji, którą pobierzesz na swój
smartfon.
Na jednym ładowaniu drukarka jest w stanie wydrukować ok.
120 stron, a ładowanie trwa ok. 2,5 godz. W trybie
czuwania drukarka wytrzymuje do 72 godzin. Obsługa jest
bardzo prosta, aby ją włączyć, wystarczy przytrzymać duży przycisk na
górnej stronie przez 3 sek. Drukarka jest wyposażona w baterię Li-ion o pojemności 1200 mAh.
Cechy:
Parametry techniczne:
| Zasilanie i bateria | |
| Karmić | Zintegrowana bateria |
|---|---|
| Komunikacja | |
| Łączność | Bluetooth, USB-C |
| Aplikacje na telefony komórkowe | Tak |
| Obsługiwany system operacyjny | Android, iOS, Windows, Mac OS |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Typ | drukarka papierowa |
| Typ drukarki | Na papierze |
| Rodzaj nadruku | Termiczny |
| Rozdzielczość wydruku | 203 DPI |
| Szybkość drukowania | 2 PPM |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 41 mm |
| Szerokość wymiaru | 310 mm |
| Głębokość wymiaru | 68 mm |
| Ciężar | 915 g |
Teraz nawet gdy wkładam papier do drukarki, nie świeci się na zielono, tylko na czerwono i mówi mi, że drukarka nie ma papieru. Czy wina może leżeć w samej drukarce? Do tej pory wydrukowała 2 A4.
prosimy o reklamację towaru.