| System operacyjny | |
| System operacyjny | Android |
|---|---|
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 9,7 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 2048x1536 |
| Technologia wyświetlania | Amoled |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć główna | 3 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Zasilanie i bateria | |
| Łącznik systemowy | microUSB |
| Pojemność baterii | 5870 mAh |
| Komunikacja | |
| Obsługuje dwie karty SIM | Nie |
| Szybka transmisja danych LTE | Tak |
| Wi-Fi ma | Tak |
| Łączność Bluetooth | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| GPS do nawigacji | Tak |
| Opcja kupna | Nie |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Podwozie | plastyczny |
| Kolor | biały |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 237,3 mm |
| Szerokość wymiaru | 169 mm |
| Głębokość wymiaru | 5,6 mm |
| Ciężar | 392 g |
| 15 | Bestsellery |
| 4 | Oryginał |
| 2 | Przyrządy pomiarowe |
| 18 | Posiadacze |
| 3 | Przypadki |
| 3 | Ładowarki |
| 15 | Reduktor kabli |
| 2 | Zestaw głośnomówiący |
| 1 | Zestaw głośnomówiący i słuchawki |
| 5 | Rękawiczki Keyboard Styluses |