| System operacyjny | |
| System operacyjny | Android |
|---|---|
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 5 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć główna | 3 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Zasilanie i bateria | |
| Łącznik systemowy | USB-C |
| Ładowanie bezprzewodowe | To niemożliwe |
| Pojemność baterii | 2800 mAh |
| Obsługa OTG USB | Tak |
| Komunikacja | |
| Obsługuje dwie karty SIM | Tak |
| NFC | Nie |
| Gniazdo audio 3,5 mm | Tak |
| GPS do nawigacji | Tak |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Klawiatura z przyciskami | Nie |
| Podwozie | glin |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 141,4 mm |
| Szerokość wymiaru | 70 mm |
| Głębokość wymiaru | 8 mm |
| Ciężar | 138 g |