| System operacyjny | |
| System operacyjny | Android |
|---|---|
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 5,3 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1280x720 |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć główna | 1,5 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Zasilanie i bateria | |
| Łącznik systemowy | microUSB |
| Pojemność baterii | 2300 mAh |
| Obsługa OTG USB | Nie |
| Czas czuwania | 400 godzin |
| Komunikacja | |
| Obsługuje dwie karty SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| Gniazdo audio 3,5 mm | Tak |
| GPS do nawigacji | Tak |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Większa trwałość telefonu | Nie |
| Klawiatura z przyciskami | Nie |
| Podwozie | plastyczny |
| Kolor | biały |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 146,6 mm |
| Szerokość wymiaru | 74,8 mm |
| Głębokość wymiaru | 8,8 mm |
| Ciężar | 142 g |