| System operacyjny | |
| System operacyjny | Android |
|---|---|
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 5,2 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć główna | 2 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Zasilanie i bateria | |
| Łącznik systemowy | microUSB |
| Ładowanie bezprzewodowe | To niemożliwe |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Obsługa OTG USB | Nie |
| Komunikacja | |
| Obsługuje dwie karty SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| Gniazdo audio 3,5 mm | Tak |
| GPS do nawigacji | Tak |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Klawiatura z przyciskami | Nie |
| Podwozie | glin |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 146,8 mm |
| Szerokość wymiaru | 72,6 mm |
| Głębokość wymiaru | 7,5 mm |
| Ciężar | 147 g |