| Precyzyjne pociągnięcia bez ładowania |
| Żywe kolory bez paralaksy |
| Osiem skrótów dla szybszego tworzenia |
| Rysuj także przez USB-C |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 14.05. u Państwa |
Tablet graficzny wyświetlacz IPS 11,6", 1920×1080, obszar roboczy 263×148 mm, 16384 poziomy nacisku, rozdzielczość 5080 lpi, Adobe RGB 97 %
Nowa generacja zaczyna pisać kolejny rozdział. Tablet graficzny z serii Artist (3. generacji) został zaprojektowany, aby wspierać Cię w spełnianiu marzeń i dodawać odwagi do wyrażania swojego prawdziwego ja. Nowy Artist 12 (3. generacji) jest wielozadaniowy, dostępny w kilku kolorach i z ulepszeniami dla zupełnie nowych doznań. Dzięki nowej technologii piórka z chipem X4 zapewnia więcej możliwości dla Twojej inspiracji.
Kluczowe parametry:
Piórko z inteligentnym chipem
Czułe, realistyczne i trwałe. Bezbateryjne piórko nie wymaga ładowania, co
pozwala na godziny nieprzerwanego rysowania. Dzięki 16384 poziomom czułości
na nacisk z łatwością stworzysz pociągnięcia z płynnymi przejściami.
Piórko wspiera nachylenie do 60°, co ułatwia cieniowanie.
Pełna laminacja
Dzięki szerokiej gamie kolorów (99% sRGB), nowy Artist 12 (3. generacji)
zapewnia żywe wrażenia wizualne z genialnymi kolorami i drobnymi detalami.
Pełna laminacja ekranu minimalizuje błąd paralaksy i zapewnia większą
precyzję podczas rysowania piórkiem. Ciesz się naturalnym doświadczeniem
rysowania.
Wszechstronne przyciski ekspresowe
Tablety graficzne z serii Artist (3. generacji) są wyposażone w osiem w pełni konfigurowalnych przycisków ekspresowych oraz parę zintegrowanych
pokręteł X‑Dial, które służą do szybkiego sterowania najczęściej
używanymi funkcjami. Skonfiguruj skróty klawiszowe oraz funkcje pokręteł
(np. zoom płótna, zmiana rozmiaru pędzla lub przesuwanie warstw) zgodnie ze
swoim stylem pracy i zwiększ swoją produktivność w ulubionym programie
graficznym.
Przełączanie między ekranem a tabletem jednym kliknięciem w kilka
sekund
Przytrzymaj przycisk zasilania przez 3 sekundy, aż zacznie migać na przemian
na niebiesko i pomarańczowo. Po wyłączeniu ekranu urządzenie przełączy
się w tryb tabletu piórkowego, co daje dodatkową opcję rysowania.
Elastyczne podwójne porty
Podwójne porty. Kabel 3w1, który wspiera przesyłanie sygnału HDMI, pozwala
na podłączenie Artist 12 do komputera. Pełnowartościowy port USB-C ułatwia
podłączenie do urządzeń takich jak komputery i telefony z systemem
Android.
Szeroka kompatybilność
Tablety graficzne z serii Artist (3. generacji) są kompatybilne z systemami
Windows, Mac OS X, Chrome OS, Linux i Android. Daj zielone światło swojej
kreatywności z tabletem graficznym Artist 12 (3. generacji). Artist 12
(3. generacji) obsługuje popularne programy do grafiki cyfrowej, takie jak
Adobe Photoshop, Illustrator, SAI, CDR, GIMP, Krita, MediBang i inne.
Parametry techniczne:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 263,23 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 148,07 mm |
| Poziomy ciśnienia | 16384 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Dokładność | 0,5 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 11,6 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 97 % |
| Gama kolorów NTSC | 90 % |
| Gama kolorów sRGB | 127 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 209 mm |
| Szerokość wymiaru | 346,2 mm |
| Głębokość wymiaru | 12 mm |