| Duży wyświetlacz 23,8" do tworzenia |
| Precyzyjne pociągnięcia dzięki 8192 poziomom |
| Laminowana powierzchnia bez odblasków |
| Narysujesz więcej bez ładowania |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 22.05. u Państwa |
Profesjonalny tablet graficzny XPPen Artist 24, pasywne piórko, wyświetlacz wielofunkcyjny 23,8", rozdzielczość 1920×1080p, gama kolorów: 90% NTSC, 94% Adobe RGB.
Ten profesjonalny tablet graficzny służy jako idealne narzędzie dla artystów i twórców, którzy chcą zanurzyć się w świecie sztuki cyfrowej. Jego wyjątkowa wydajność, wraz z szeregiem funkcji i mobilnością, zapewnia swobodę twórczą niezbędną do ekspresji artystycznej. Wyświetlacz IPS o przekątnej 23,8" zachwyca jasnym i żywym obrazem, a rozdzielczość 1920×1080p zapewnia bezkonkurencyjną dokładność kolorów i szczegółów. Jego wielofunkcyjność otwiera szereg możliwości, od projektowania graficznego po granie w gry i oglądanie filmów. Ekran może pochwalić się obszarem roboczym 527×296 mm, czasem reakcji 8 ms i jasnością 250 cd/m2, co przyczynia się do precyzyjnego i komfortowego użytkowania.
Ekran został wykonany w technologii pełnej laminacji, a jego matowa tekstura chroni przed odblaskami. Zapewnia to uczucie rysowania po papierze i podkreśla każdy szczegół z wyjątkową ostrością. Dzięki gamie kolorów 132% sRGB i współczynnikowi kontrastu do 3000:1, Artist 24 FHD zapewnia naturalne przejścia kolorów, niezwykłą precyzję i nasycenie barw, które ożywią Twoje najśmielsze pomysły. Bezbateryjny rysik P05R pozwala skupić się bardziej na tworzeniu bez przerw na ładowanie. 8192 poziomy czułości na nacisk precyzyjnie określają każde pociągnięcie, niezależnie od tego, czy jest lekkie, czy mocne, zapewniając płynne i delikatne odwzorowanie linii. Dzięki funkcji rozpoznawania nachylenia 60° wystarczy po prostu pochylić pióro, aby dodać swojemu dziełu cieniowania. Z tym narzędziem nadszedł czas, aby uwolnić swojego wewnętrznego artystę.
Nacisk na precyzję odróżnia Artist 24 FHD od innych tabletów graficznych na rynku. Dzięki innowacyjnym technologiom dokładne śledzenie kursora we wszystkich narożnikach tabletu jest bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Doświadcz bezkonkurencyjnej precyzji ruchu i wydajności pracy. Tablet jest dodatkowo wyposażony w kilka portów USB, które umożliwiają podłączenie różnych urządzeń zewnętrznych, w tym myszy i klawiatur. Każdy grafik polega na swoim ulubionym oprogramowaniu, a aby wyjść naprzeciw szerokiemu gronu odbiorców, zapewniono kompatybilność z głównymi systemami operacyjnymi (Mac OS i Windows) oraz aplikacjami artystycznymi, takimi jak Adobe Photoshop, GIMP, Blender i inne. Oczywistością jest obsługa przycisków funkcyjnych w tych środowiskach aplikacji oraz możliwość ich personalizacji.
Trzymaj swój rysik bezpiecznie na miejscu dzięki wysokiej klasy uproszczonemu uchwytowi na pióro (zawiera również zapasowe wkłady). Korzystaj z tabletu zawsze, gdy poczujesz przypływ inspiracji. Jest łatwy do przenoszenia, więc będzie również Twoim świetnym towarzyszem w podróży. Bez względu na to, jaką pozycję rysowania preferujesz, Artist 24 FHD dostosuje się do Twoich potrzeb dzięki regulowanym kątom od 16° do 90°, wystarczy lekkie naciśnięcie. Miej podgląd na wszystkie zadania w najbardziej naturalnej pozycji roboczej. Tablet ten jest dostarczany z uniwersalnym rozstawem otworów VESA dla zewnętrznych uchwytów, od zaciskowych, przelotowych, ściennych po zestawy biurkowe. Dzięki temu możesz stworzyć solidną przestrzeń artystyczną.
Nachyl ekran pod lepszym kątem, przesuń go bliżej do wygodnej pozycji do rysowania, przesuń go na bok, gdy zajdzie taka potrzeba, lub w jakikolwiek inny sposób. Zamiast sterty kabli na stole, możesz łatwo podłączyć tablet Artist 24 FHD do komputera za pomocą dołączonego kabla USB-C. Po prostu podłącz, skonfiguruj i zacznij tworzyć. Artist 24 FHD to coś więcej niż tylko tablet do rysowania. Odblokuj jego dodatkowe możliwości, rozszerzając lub wyświetlając zawartość z komputera na jego ogromnym ekranie, aby uzyskać rozległe, wciągające wrażenia wizualne, niezależnie od tego, czy chodzi o twórczość, gry, filmy czy rozrywkę.
Uwaga: Zbyt duży nacisk rysika może spowodować wgłębienia lub inne uszkodzenia powierzchni dotykowej.
Właściwości:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 527 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 296 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Dokładność | 0,5 mm |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 23,8 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 94 % |
| Gama kolorów NTSC | 90 % |
| Gama kolorów sRGB | 127 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 361 mm |
| Szerokość wymiaru | 590 mm |
| Głębokość wymiaru | 34 mm |