| Rysowanie bezpośrednio na ekranie |
| 8192 poziomy nacisku piórka |
| Ekran antyodblaskowy z wiernym odwzorowaniem kolorów |
| 16 skrótów dla szybszego tworzenia |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 22.05. u Państwa |
Tablet graficzny, wyświetlacz IPS 21,5", 1920×1080, aktywny obszar wyświetlacza 476×268 mm, rozdzielczość 5080 lpi, gama kolorów Adobe RGB 91 %.
Tablet graficzny XPPen Artist 22E Pro to świetne narzędzie do cyfrowego rysowania, szkicowania, malowania, projektowania i edycji, które można teraz wykonywać bezpośrednio na powierzchni monitora. Rozszerz swoją kreatywność i pracuj naturalnie oraz intuicyjnie. To narzędzie spełnia potrzeby wszystkich typów artystów cyfrowych na każdym poziomie umiejętności. Tablet graficzny zapewnia 8192 poziomy czułości na nacisk pióra, natomiast ładowalne pióro P02S zapewnia przełomową kontrolę i płynność ruchu, rozszerzając Twoje możliwości twórcze. Maksymalna prędkość przesyłania danych wzrosła do 266 RPS, aby linie płynęły płynniej i lepiej się rysowały, a praca była szybsza i wydajniejsza. Artist 22E Pro obsługuje wyświetlacze 4K w trybie rozszerzenia na ekranie pomocniczym. Dzięki temu możesz cieszyć się każdym ostrym detalem. Specjalnie zaprojektowana powłoka antyrefleksyjna redukuje odblaski o 56%. Twój ekran będzie nadal wyglądał wyraźnie i pięknie, nawet gdy na zewnątrz jest jasno.
Solidna, regulowana i ergonomicznie zaprojektowana podstawka zapobiega drganiom i przesuwaniu się, zapewniając komfortowe doświadczenie podczas rysowania. Można ją również przymocować do uchwytu Vesa 75×75 mm. 16 klawiszy skrótów oferuje 16 różnych funkcji dla jeszcze większego komfortu i wydajności, a sterownik oprogramowania pozwala dostosować klawisze ekspresowe do wielu różnych programów. Tablet jest dodatkowo odpowiedni zarówno dla osób leworęcznych, jak i praworęcznych. Wspiera systemy operacyjne Windows 7/8/10 oraz Mac OS X 10.10 lub nowszy i jest kompatybilny z popularnym oprogramowaniem do grafiki cyfrowej, takim jak Adobe Photoshop, Corel Painter, Clip Studio, SAI, Zbrush, Medibang, Toonboom Harmony. Twoja droga do tworzenia stoi otworem. Tablet graficzny taki jak ten oferuje większą swobodę, która inspiruje do tworzenia wspaniałych dzieł sztuki.
Uwaga: Zbyt mocny nacisk rysika może spowodować wgłębienia lub inne uszkodzenia powierzchni dotykowej.
Właściwości:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 477 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 268 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 266 rps |
| Dokładność | 0,5 mm |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 21,5 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 90 % |
| Gama kolorów NTSC | 82 % |
| Gama kolorów sRGB | 122 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 326 mm |
| Szerokość wymiaru | 567 mm |
| Głębokość wymiaru | 30 mm |