| Precyzyjne pociągnięcie bez kompromisów |
| 8192 poziomy dla czułego rysowania |
| Nachylenie 60° dla naturalności |
| Dla Artist Pro i 22 Plus |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.04. u Państwa |
Zapasowy rysik X3 Elite PRO kompatybilny z tabletami graficznymi XP PEN Artist Pro14 Gen2, Pro16 Gen2 i Artist 22 Plus.
Zapasowy rysik X3 Elite PRO z obsługą 8192 poziomów czułości na nacisk i funkcją nachylenia do 60 stopni to gwarancja łatwego i intuicyjnego sterowania podczas tworzenia dzieł sztuki na kompatybilnym tablecie marki XPPen.
Właściwości:
| Typ akcesoriów | |
| Jest wszechstronny | Nie |
|---|---|
| Typ urządzenia | Rysik |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Zasilanie i bateria | |
| Posiada wbudowaną baterię | Nie |
| Komunikacja | |
| Łączność Bluetooth | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 3 mm |
| Szerokość wymiaru | 4,5 mm |
| Głębokość wymiaru | 20 mm |