| Twórz profesjonalnie nawet w podróży |
| 16 384 poziomy doskonałej precyzji |
| Wierne kolory dla żywych ilustracji |
| Duży wyświetlacz 12,2 bez kompromisów |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 14.05. u Państwa |
Profesjonalny tablet graficzny 12,2" ekran IPS X-paper, 2160×1440, obszar roboczy 263×148 mm, 16 384 poziomy nacisku, rozdzielczość warstwy odczytu 2540 lpi
Wyobraź sobie twórczość graficzną w jakości studyjnej – ale niekoniecznie w studio. XPPen ArtMobile pozwoli Ci tworzyć w podróży jak profesjonalista. Integruje to, co najlepsze w profesjonalnym studiu, w cienkim tablecie o przekątnej 12,2 cala. Ożywi każdą wizję jak nigdy dotąd, a to dzięki doskonałej mobilności. Dołączony rysik X3 Pro jest wyposażony w wydajny chip dedykowany do rysowania, 16 tysięcy poziomów nacisku oraz technologię EMR (rezonans elektromagnetyczny), podnosząc poprzeczkę tego, jak powinno wyglądać rysowanie i tworzenie na tablecie – delikatnie, precyzyjnie i płynnie. XPPen ArtMobile odwzorowuje oszałamiające obrazy z wiernymi kolorami dzięki szerokiej gamie barw 109% sRGB i niesamowitemu zakresowi 16,77 miliona kolorów. Dzięki temu nawet najbardziej kolorowe dzieła sztuki ożyją z bezkonkurencyjną żywością i precyzją.
Kluczowe cechy:
| Tablet graficzny | |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
|---|---|
| Bezprzewodowy | Tak |
| Interfejs | USB-C |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 16 " |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 82 % |
| Gama kolorów NTSC | 77 % |
| Gama kolorów sRGB | 109 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 192 mm |
| Szerokość wymiaru | 279 mm |
| Głębokość wymiaru | 6,9 mm |
| Ciężar | 599 g |