| Twórz z łatwością w dowolnym miejscu |
| Precyzyjne pociągnięcia dzięki 8192 poziomom |
| Jasny wyświetlacz Full HD |
| Sześć skrótów przyspieszy tworzenie |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 22.05. u Państwa |
Tablet graficzny XPPen Artist 10 (2. generacji) z piórkiem X3, wielofunkcyjny wyświetlacz 10,1", rozdzielczość 1920×1080p, 6 przycisków skrótów, obsługa Win/MacOS/Android
Idealny przenośny tablet graficzny do podróży.
XPPen Artist 10 2. generacji to idealny przenośny tablet graficzny nie tylko dla grafików i artystów, którzy mogą wykorzystać tablet graficzny do cyfrowej twórczości w domu i w podróży. Artist 10 dysponuje wyświetlaczem IPS-ADS 10,1", na którym można rysować z poziomem nacisku do 8192. 6 przycisków konfigurowalnych skrótów klawiszowych gwarantuje maksymalną funkcjonalność, szybkość i wygodę.
Wielofunkcyjny tablet graficzny z jasnym wyświetlaczem
Tablet graficzny XPPen Artist 10 (2. generacji) został
zaprojektowany nie tylko do twórczej pracy graficznej. Dzięki
wyświetlaczowi IPS 10,1" o rozdzielczości
1920×1080p, po podłączeniu do innych obsługiwanych urządzeń,
możesz cieszyć się również oglądaniem ulubionych filmów
lub graniem w ulubione gry. Obszar roboczy
wyświetlacza wynosi 224,49×126,7 mm, a kąt widzenia
178°. 
Nowoczesny rysik
W zestawie znajduje się rysik X3 Elite. Ten
najnowocześniejszy rysik, który nie wymaga baterii, ma hexagonalny kształt
zapobiegający ślizganiu się oraz pewny uchwyt, który nie kruszy się
i pewnie leży w dłoni. Zaletą tego rysika jest dłuższa
żywotność, waga zaledwie 3 gramy oraz szybszy czas
reakcji. Podczas rysowania i pisania z pewnością docenisz również
możliwość nachylenia piórka o 60°. Dzięki
8192 poziomom nacisku rysik pozwala tworzyć dzieła
dokładnie według Twoich wyobrażeń. Za pomocą rysika będziesz mógł
kreślić bardziej naturalne i delikatne pociągnięcia.

Personalizacja na wyciągnięcie ręki
Odkryj 6 przycisków skrótów klawiszowych, które można
dostosować do różnych potrzebnych kombinacji skrótów, zastępując tym
samym klawiaturę komputera. Na przyciskach znajdują się wypustki
dotykowe, które pozwalają szybko je zidentyfikować i wybrać
właściwy skrót nawet w ciemnym otoczeniu.

Szerokie wsparcie dla programów i systemów operacyjnych
Obsługuje systemy operacyjne Windows 7 (i nowsze), Chrome OS 88 (i nowsze),
Linux (niektóre wersje), Mac OS X® 10.10 i nowsze.
Tablety piórkowe współpracują z większością głównych programów
graficznych, w tym Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita, MediBang
Paint, FireAlpaca, Blender i inne.

Parametry:
Czy właśnie zakupiłeś nowy tablet graficzny XPPEN? Nie zapomnij pobrać na swój komputer odpowiednich sterowników.
Nadmierny nacisk rysika może spowodować wgniecenia lub inne uszkodzenia powierzchni dotykowej.
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 225 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 127 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Dokładność | 0,5 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 6 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 10,1 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 88 % |
| Gama kolorów NTSC | 85 % |
| Gama kolorów sRGB | 120 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 173 mm |
| Szerokość wymiaru | 299 mm |
| Głębokość wymiaru | 13 mm |
nie musi być z czymś połączony.
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz
na przykład ipad z ołówkiem apple.
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz