| Szybki podpis bezpośrednio w Windows |
| Precyzyjny nacisk w 1024 poziomach |
| Wytrzymałe szkło na 550 000 podpisów |
| Komfortowy wyświetlacz LCD 5" |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 14.05. u Państwa |
Elektroniczny tablet do podpisu, technologia indukcji elektromagnetycznej, wyświetlacz LCD 5", 1024 poziomy nacisku, rozdzielczość warstwy odczytu 2540 lpi
Ta elektroniczna podkładka do podpisu umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe podpisywanie bezpośrednio w plikach Microsoft Office lub innych aplikacjach do składania podpisów w środowisku Microsoft Windows. 5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD z szerokim kątem widzenia 120 stopni i rozdzielczością 800×480 pikseli zapewnia komfortową widoczność podczas zbierania podpisów lub wyświetlania reklam, promocji i marek. Osłona z hartowanego szkła jest wysoce odporna na zarysowania, chroni wyświetlacz LCD i zapewnia uczucie pisania ręcznego na naturalnym papierze. Testy użytkowania wykazały ponad 550 000 podpisów bez zużycia powierzchni.
Technologia EMR pozwala na precyzyjne przechwytywanie podpisu z rozdzielczością przestrzenną 2540 LPI i czułością na nacisk na poziomie 1024 stopni. Ten produkt opiera się na technologii indukcji elektromagnetycznej. Może być używany do podpisu elektronicznego, profesjonalnego rysowania i innych prac. Zestaw narzędzi programowych Signature dodatkowo zapewnia użytkownikom możliwość ustawienia własnych obrazów trybu gotowości, które mają być wyświetlane przed i po podpisaniu. Dla deweloperów chcących zintegrować podkładkę do podpisu z własnymi aplikacjami dostępny jest zestaw narzędzi programowych Signature SDK. Połączenie uchwytu na pióro i blokady kabla USB zapewnia wygodne miejsce do trzymania pióra i zapobiega przypadkowemu odłączeniu kabla USB.
Właściwości:
| Typ akcesoriów | |
| Typ akcesorium | Rysiki i rękawiczki, Ładowania |
|---|---|
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
| Poziomy ciśnienia | 1024 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 2540 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Interfejs | USB-C, USB |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 5 " |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Kąt | 120 ° |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 160,1 mm |
| Szerokość wymiaru | 170,1 mm |
| Głębokość wymiaru | 19,5 mm |
| Ciężar | 280 g |