| Rysuj naturalnie piórem X3 |
| Ekran Full HD dla detali |
| Dziewięć skrótów przyspieszy tworzenie |
| Lekki towarzysz w podróży |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 20.05. u Państwa |
Tablet graficzny XPPEN Artist 13, 2. generacji z piórem X3, 13,3" wielofunkcyjny wyświetlacz, rozdzielczość 1920×1080p, 9 przycisków skrótów, obsługa Win/MacOS/Android
Świetny tablet graficzny idealny również w podróży.
XPPen Artist 13 2. generacji to idealny tablet graficzny do pracy nie tylko dla grafików i artystów, którzy mogą wykorzystać tablet graficzny do cyfrowej twórczości w domu i w podróży. Artist 13 posiada wyświetlacz IPS-ADS 13,3", na którym można rysować z poziomem nacisku do 8192. 9 programowalnych przycisków skrótów gwarantuje maksymalną funkcjonalność, szybkość i wygodę.
Wielofunkcyjny tablet graficzny z dużym wyświetlaczem
Tablet graficzny XPPen Artist 13 (2. generacji) został
zaprojektowany nie tylko do twórczej pracy graficznej. Dzięki
wyświetlaczowi IPS 13,3" o rozdzielczości
1920×1080p, po podłączeniu do innych wspieranych urządzeń możesz
cieszyć się również oglądaniem ulubionych filmów lub
graniem w ulubione gry. Obszar roboczy
wyświetlacza wynosi 293,76×165,24 mm, a kąt
widzenia 178°. 
Nowoczesny stylus
W zestawie znajduje się piórko X3 Elite. Ten
najnowocześniejszy stylus, który nie wymaga baterii, ma sześciokątny
kształt zapobiegający ślizganiu się oraz solidny uchwyt, który nie kruszy
się i pewnie leży w dłoni. Zaletą tego piórka jest dłuższa
żywotność, waga zaledwie 3 gramy oraz szybsza
reakcja. Podczas rysowania i pisania z pewnością docenisz możliwość
nachylenia piórka o 60°. Dzięki 8192 poziomom
nacisku stylus pozwala tworzyć dzieła dokładnie według Twoich
wyobrażeń. Piórkiem będziesz mógł rysować bardziej naturalne i delikatne
pociągnięcia.

Personalizacja na wyciągnięcie ręki
Odkryj 9 przycisków skrótów, które można dostosować do
różnych potrzebnych kombinacji klawiszy, zastępując tym samym klawiaturę
komputera. Na przyciskach znajdują się wypustki dotykowe,
które pozwalają na ich szybką identyfikację i wybór właściwego skrótu
nawet w ciemnym otoczeniu.

Szerokie wsparcie programów i systemów operacyjnych
Wspiera systemy operacyjne Windows 7 (i nowsze), Chrome OS 88 (i nowsze),
Linux (niektóre wersje), Mac OS X® 10.10 i nowsze.
Tablety piórkowe współpracują z większością głównych programów
graficznych, w tym Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita, MediBang
Paint, FireAlpaca, Blender i inne..

Parametry:
Właśnie kupiłeś nowy tablet graficzny XPPEN? Nie zapomnij pobrać na swój komputer odpowiednich sterowników.
Nadmierny nacisk stylusa może spowodować wgniecenia lub inne uszkodzenia powierzchni dotykowej.
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 294 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 165 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Dokładność | 0,5 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 9 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 13,3 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 96 % |
| Gama kolorów NTSC | 92 % |
| Gama kolorów sRGB | 130 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 225 mm |
| Szerokość wymiaru | 378 mm |
| Głębokość wymiaru | 12 mm |
trudno ocenić na podstawie tych kilku linijek, powinieneś zgłosić reklamację do swojego sprzedawcy, możesz udowodnić awarię, na przykład za pomocą wideo.