| Precyzyjne pociągnięcia dzięki 8192 poziomom |
| Lekki tablet w podróż |
| Naturalne rysowanie z nachyleniem |
| Łatwe połączenie przez USB-C |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 02.07. u Państwa |
Podstawowy tablet graficzny, wymiary 315×222,9×12,5 mm, piórko bezbateryjne P01, obsługuje nachylenie piórka 60°, rozdzielczość 5080 LPI, USB-C
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy dzięki niedrogiemu tabletowi graficznemu Deco Fun L. Tablet wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą wydajnością i kompaktowymi rozmiarami, co czyni go idealnym towarzyszem nie tylko do pracy, ale także do grania w gry wideo, takie jak OSU!.
Efektywny i skuteczny w pracy
Tabletu można używać podczas spotkań biznesowych online. Pomaga on
usprawnić i przyspieszyć pracę. Za pomocą tabletu możesz pisać
lub szkicować, dodawać wykresy lub komentarze. To
nowoczesny i skuteczny sposób na szybkie przedstawienie swoich propozycji
i pomysłów współpracownikom, przełożonym lub klientom. Ponadto tablet
nadaje się do szybkiego cyfrowego podpisywania umów
i dokumentów.
Przenośny i elegancki
Poznaj lekki i elegancki design tabletu Deco Fun L. Dzięki
grubości zaledwie 12,5 mm tablet jest
idealnym partnerem w podróży, którego z łatwością zmieścisz w torbie. W zestawie znajduje się bezzbateryjne piórko P01. Podczas
rysowania i pisania z pewnością docenisz funkcję nachylenia piórka
o 60°. Dzięki 8192 poziomom nacisku rysik pozwala
tworzyć prace dokładnie według Twoich wyobrażeń. Piórkiem będziesz mógł
rysować bardziej naturalne i delikatne pociągnięcia.

Plug and play
Deco Fun L został zaprojektowany z myślą o łatwym podłączeniu
plug-and-play. Podłącz go i jesteś gotowy, aby rozpocząć swoją kreatywną
podróż. W przypadku zaawansowanych ustawień, takich jak nacisk pióra,
pobierz sterownik i przeprowadź prostą instalację w 3 krokach.

Rozszerzona kompatybilność
Tablet jest kompatybilny z laptopami i komputerami z systemem operacyjnym
Windows 7 (lub nowszym, obsługa WIN 11), Mac
OS X 10.10 (lub nowszym, obsługa macOS Monterey), Chrome OS 88
(lub nowszym, może nie działać prawidłowo z niektórymi
składanymi/odłączanymi Chromebooky), Linux.
W przeciwieństwie do niektórych poprzednich modeli, wspiera również
połączenie z urządzeniami Android 6.0 i nowszymi. Aby
podłączyć tablet, telefon lub tablet musi jednak obsługiwać funkcję
USB OTG.
Obsługuje większość oprogramowania do pracy cyfrowej, nauki zdalnej,
rysowania i animacji, w tym Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe,
Photoshop, SAI i inne.

Oprogramowanie dla użytkowników XPPEN
Dla użytkowników tabletów graficznych XP-PEN producent przygotował
możliwość pobrania programów do pracy, ale także do zabawy. Więcej
informacji i warunki znajdziesz na stronie
producenta

Właściwości:
Parametry techniczne:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 254 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 159 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Liczba regulowanych przycisków | 0 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 222,9 mm |
| Szerokość wymiaru | 315 mm |
| Głębokość wymiaru | 12,5 mm |