| Lekki tablet w podróży |
| Naturalne pociągnięcia bez ładowania |
| Pochylenie piórka dla detali |
| Łatwe połączenie także z Androidem |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 15.05. u Państwa |
Podstawowy tablet graficzny, wymiary 210,5×159,8×12,9 mm, bezbateryjne piórko P01, obsługuje nachylenie piórka 60°, rozdzielczość 5080LPI, USB-C
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy dzięki niedrogiemu tabletowi graficznemu Deco Fun S. Tablet wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą wydajnością i kompaktowymi rozmiarami, co czyni go idealnym towarzyszem nie tylko do pracy, ale także do grania w gry wideo, takie jak OSU!.
Wydajny i skuteczny w pracy
Tablet może być wykorzystywany podczas spotkań biznesowych online. Pomaga
usprawnić i przyspieszyć pracę. Za pomocą tabletu możesz pisać
lub szkicować, dodawać wykresy lub komentarze. To
nowoczesny i skuteczny sposób na szybkie przedstawienie swoich propozycji
i pomysłów współpracownikom, przełożonym lub klientom. Ponadto tablet
nadaje się do szybkiego cyfrowego podpisywania umów
i dokumentów.
Przenośny i elegancki
Poznaj lekką i elegancką konstrukcję tabletu Deco Fun S. Dzięki
grubości zaledwie 12,9 mm tablet jest
idealnym partnerem w podróży, którego z łatwością zmieścisz w torbie. W zestawie znajduje się bezybateryjne piórko P01. Podczas
rysowania i pisania z pewnością docenisz możliwość nachylenia
piórka pod kątem 60°. Dzięki 8192 poziomom
nacisku rysik pozwala tworzyć dzieła dokładnie tak, jak sobie to
zaplanujesz. Za pomocą rysika będziesz mógł rysować bardziej naturalne
i delikatne pociągnięcia.

Plug and play
Deco Fun S został zaprojektowany z myślą o łatwym podłączeniu
plug-and-play. Podłącz go i jesteś gotowy do rozpoczęcia swojej kreatywnej
podróży. W celu uzyskania zaawansowanych ustawień, takich jak nacisk pióra,
pobierz sterownik i przeprowadź prostą instalację w 3 krokach.

Rozszerzona kompatybilność
Tablet jest kompatybilny z laptopami i komputerami z systemem operacyjnym
Windows 7 (lub nowszym, obsługa WIN 11), Mac
OS X 10.10 (lub nowszym, obsługa macOS Monterey), Chrome OS 88
(lub nowszym, może nie działać prawidłowo z niektórymi
składanymi/odłączanymi Chromebookami), Linux.
W porównaniu do niektórych poprzednich modeli wspiera również połączenie
z urządzeniami z systemem Android 6.0 i nowszym. Aby
podłączyć tablet, telefon lub tablet musi jednak obsługiwać USB
OTG.
Obsługuje większość oprogramowania do pracy cyfrowej, nauki zdalnej,
rysowania i animacji, w tym Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe,
Photoshop, SAI i inne.

Oprogramowanie dla użytkowników XP-PEN
Dla użytkowników tabletów graficznych XP-PEN producent przygotował
możliwość pobrania programów do pracy, ale także do zabawy. Więcej
informacji i warunki można znaleźć na stronie
producenta

Właściwości:
Technické parametry:
Właśnie kupiłeś nowy tablet graficzny XPPEN? Nie zapomnij pobrać na swój komputer odpowiednich sterowników.
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 160 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 101 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Liczba regulowanych przycisków | 0 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 159,8 mm |
| Szerokość wymiaru | 210,5 mm |
| Głębokość wymiaru | 12,9 mm |