| Kompaktowy tablet w podróży |
| Naturalne pociągnięcia bez ładowania |
| 8192 poziomy precyzji |
| Szybkie USB-C plug and play |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 27.05. u Państwa |
Podstawowy tablet graficzny, wymiary 182,4×134,7×10,5 mm, bezbateryjne piórko P01, rozdzielczość 5080LPI, USB-C
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy dzięki niedrogiemu tabletowi graficznemu Deco Fun XS. Tablet wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą wydajnością i kompaktowymi rozmiarami, co czyni go idealnym towarzyszem nie tylko do pracy, ale także do grania w gry wideo, takie jak OSU!.
Wydajny i skuteczny w pracy
Tablet może być wykorzystywany podczas spotkań biznesowych online. Pomaga
usprawnić i przyspieszyć pracę. Za pomocą tabletu możesz pisać
lub szkicować, dodawać wykresy lub komentarze. To
nowoczesny i skuteczny sposób na szybkie przedstawienie swoich projektów
i pomysłów kolegom, przełożonym lub klientom. Ponadto tablet nadaje się do
szybkiego cyfrowego podpisywania umów i dokumentów.
Przenośny i elegancki
Poznaj lekką i elegancką konstrukcję tabletu Deco Fun XS. Dzięki
grubości zaledwie 10,5 mm tablet jest
idealnym partnerem w podróży, którego z łatwością zmieścisz w torbie. W zestawie znajduje się bezzbateryjne piórko P01. Dzięki
8192 poziomom nacisku piórko pozwala tworzyć dzieła
dokładnie według Twoich wyobrażeń. Za pomocą rysika będziesz mógł
rysować bardziej naturalne i delikatne pociągnięcia.
Plug and play
Deco Fun XS został zaprojektowany z myślą o łatwym podłączeniu typu
plug-and-play. Podłącz go i bądź gotowy do rozpoczęcia swojej kreatywnej
podróży. W celu dokonania zaawansowanych ustawień, takich jak siła nacisku
piórka, pobierz sterownik i przeprowadź prostą instalację w 3 krokach.

Rozszerzona kompatybilność
Tablet jest kompatybilny z laptopami i komputerami z systemem operacyjnym
Windows 7 (lub nowszym, wsparcie dla WIN 11),
Mac OS X 10.10 (lub nowszym, wsparcie dla macOS Monterey),
Chrome OS 88 (lub nowszym, może nie działać prawidłowo
z niektórymi składanymi/odpinanymi Chromebookami),
Linux.
W porównaniu do niektórych poprzednich modeli wspiera również połączenie
z urządzeniami Android 6.0 i nowszymi. Aby podłączyć
tablet, telefon lub tablet musi jednak obsługiwać USB OTG.
Obsługuje większość oprogramowania do pracy cyfrowej, nauki zdalnej,
rysowania i animacji, w tym Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe,
Photoshop, SAI i inne.

Oprogramowanie dla użytkowników XPPEN
Dla użytkowników tabletów graficznych XPPEN producent przygotował
możliwość pobrania programów do pracy i zabawy. Więcej informacji
i warunki można znaleźć na stronie producenta

Właściwości:
Parametry techniczne:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 122 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 76 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Liczba regulowanych przycisków | 0 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 134,7 mm |
| Szerokość wymiaru | 182,4 mm |
| Głębokość wymiaru | 10,5 mm |