| Twórz bezprzewodowo nawet do 10 godzin |
| Naturalne pociągnięcia dzięki 8192 poziomom nacisku |
| Lekka konstrukcja stworzona do podróży |
| 8 skrótów przyspieszy każde tworzenie |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 15.05. u Państwa |
Tablet graficzny, wymiary 315×187×8,8 mm, piórko X3 Elite, obsługuje nachylenie piórka 60°, 8 przycisków skrótów, rozdzielczość 5080LPI, USB-C, Bluetooth
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy z tabletem graficznym Deco L.
Tablet posiada różne funkcje, które możesz samodzielnie konfigurować, aby
jeszcze bardziej poprawić komfort i wydajność pracy. Do Twojej dyspozycji
oddano 8 programowalnych przycisków z szeroką gamą różnych efektów.
Przenośny i elegancki
Poznaj lekki i elegancki design tabletu Deco L. Dzięki
grubości zaledwie 8,8 mm tablet jest
idealnym partnerem w podróży, którego z łatwością zmieścisz w torbie.
Możesz tworzyć swoje wspaniałe dzieła zawsze, gdy poczujesz inspirację.
Dodatkowo tablet jest chroniony na obwodzie przez dwuczęściową
listwę, która tworzy gładką i delikatnie wyglądającą
powierzchnię o atrakcyjnym kształcie i naturalnie zaokrąglonych
krawędziach. Gumowy materiał na brzegach w połączeniu z wytrzymałą i odporną na uderzenia konstrukcją zapewnia
wszechstronną ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem.

Połączenie bezprzewodowe i nieograniczona
kreatywność
Tablet Deco LW jest wyposażony w układ Bluetooth
v5.0 zapewniający niezawodne połączenie bezprzewodowe. Dzięki
zintegrowanej baterii o pojemności 1000 mAh możesz
pracować z tabletem również w podróży nawet przez
10 godzin.
Nowoczesny rysik
W zestawie znajduje się rysik X3 Elite. Ten
najnowocześniejszy rysik, który nie wymaga baterii, ma sześciokątny
kształt, powłokę antypoślizgową i pewny uchwyt, który nie kruszy się
i stabilnie leży w dłoni. Zaletą tego rysika jest dłuższa
żywotność, waga zaledwie 3 gramów oraz szybszy
czas reakcji. Podczas rysowania i pisania z pewnością docenisz również
możliwość nachylenia pióra pod kątem 60°. Dzięki
8192 poziomom nacisku rysik pozwala tworzyć dzieła
dokładnie według Twoich wyobrażeń. Rysikiem będziesz mógł kreślić
bardziej naturalne i delikatne pociągnięcia.

Personalizacja na wyciągnięcie ręki
Odkryj 8 przycisków skrótów klawiszowych, które można
dostosować do różnych potrzebnych kombinacji skrótów, zastępując
klawiaturę komputera. Na klawiszach umieszczono wypustki
dotykowe, które pozwalają szybko je zidentyfikować i wybrać
właściwy skrót nawet w ciemnym otoczeniu.

Rozszerzona kompatybilność
Tablet jest kompatybilny z laptopami, komputerami oraz smartfonami lub
tabletami przy połączeniu przez kabel lub odbiornik
Bluetooth z systemami operacyjnymi Windows 7 (lub
nowszym), Mac OS X 10.10 (lub nowszym),
Android 6.0 (lub nowszym), Chrome OS 88 (lub
nowszym), Linux. Jeśli chcesz skorzystać
z bezpośredniego połączenia przez Bluetooth, urządzenie
jest kompatybilne z Windows 10 (lub nowszym) oraz Mac
OS X 10.10 (lub nowszym).
W przeciwieństwie do niektórych poprzednich modeli, wspiera również
połączenie z urządzeniami z systemem Android
6.0 i nowszym. Aby podłączyć tablet, telefon lub tablet musi jednak
obsługiwać USB OTG.
Tablety piórkowe współpracują z większością głównych programów
graficznych, w tym Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita, MediBang
Paint, FireAlpaca, Blender i inne.
Ten tablet graficzny obsługuje również aplikacje ibisPaint
i Medibang Paint dla iOS i iPadOS. Po prostu podłączając
urządzenie do iPhone'a lub iPada przez Bluetooth, zanurzysz się w świecie
kreatywności, który otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości dla Twoich
dzieł sztuki.

Właściwości:
Parametry techniczne:
Właśnie kupiłeś nowy tablet graficzny XPPEN? Nie zapomnij pobrać na swój komputer odpowiednich sterowników.
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 254 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 152 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Interfejs | USB-C, Bluetooth |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Ios, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 187 mm |
| Szerokość wymiaru | 315 mm |
| Głębokość wymiaru | 8,8 mm |
| Ciężar | 456 g |
Jako moja pierwsza deska do digitalizacji nie mam zbyt wiele do porównania, uczę się jej używać. Ale na tym poziomie cenowym wydawało mi się to dobrym zakupem i jestem z niego w zasadzie zadowolony, to jest to, czego szukałem. Oprogramowanie jest dobrze konfigurowalne, a dokładność jest dobra.
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.