| Wyświetlacz 4K do precyzyjnej twórczości |
| Naturalne kolory bez kompromisów |
| Sterowanie multitouch dla płynności |
| Nowy towar z pełną gwarancją |
| Dostawa na adres | 21,99 zł | 14.05. u Państwa |
Tablet graficzny 15,6" wyświetlacz IPS, 3840×2160, obszar roboczy 345,6×194,4 mm, 8192 poziomy nacisku, rozdzielczość 5080 lpi, Adobe RGB 92 %
USZKODZONE OPAKOWANIE
Towar jest nowy, jednak z uszkodzonym opakowaniem. Mimo to produkt jest
nierozpakowany, w oryginalnym stanie i jest dostarczany w kompletnym opakowaniu
z 24-miesięczną gwarancją.
Najbardziej naturalne kolory
Dzięki 92% gamutu kolorów Adobe RGB, 124% gamutu kolorów sRGB
i współczynnikowi kontrastu 1000:1 powierzchnia rysunkowa XPPEN Artist Pro
16TP zapewnia naturalne przejścia kolorów, wyjątkową precyzję
i nasycenie barw.
Immersyjne doświadczenie dzięki wyświetlaczowi
multitouch
W systemie Windows Artist Pro 16TP jest wyposażony w doskonałe połączenie
sterowania wielodotykowego i funkcji pióra. Podczas rysowania rysikiem można
łatwo powiększać i pomniejszać obraz, obracać płótno i swobodnie
poruszać się palcami. Doświadczenie twórcze jest więc naprawdę
wciągające.
Niesamowicie innowacyjny, wyjątkowo wygodny
Model Artist Pro 16TP oferuje idealną równowagę pomiędzy delikatnym
wyświetlaczem bez ziarnistości a odpornością na odblaski, stanowiąc
rozwiązanie jednego z kluczowych problemów technicznych w branży. Poprzez
zmniejszenie chropowatości powierzchni szkła AG, zwężenie odstępów między
cząsteczkami i zapobieganie efektowi soczewki wypukłej, wyświetlacz ten
zapewnia niesamowite wrażenia wizualne bez ziarnistych punktów
i rozpraszających odbić. Pozbądź się zmęczenia oczu i uwolnij swoją
kreatywność!
Weź pióro do ręki i daj się zainspirować
Rysik PH2 posiada na jednym końcu gumkę, która umożliwia błyskawiczną
edycję lub usuwanie niepożądanych pociągnięć bez konieczności
przełączania ustawień. Obsługa do 60 stopni nachylenia i 8192 poziomów
czułości na nacisk pozwala na tworzenie pięknych linii i płynnego
cieniowania.
Prostota spotyka się z funkcjonalnością
Etui na pióra o uproszczonej konstrukcji i funkcji push-push umożliwia
szybki dostęp do pióra i końcówki oraz zapewnia im bezpieczeństwo. Zabierz
go ze sobą, gdziekolwiek się udasz.
Nowy poziom profesjonalizmu
Tablet Artist Pro 16TP posiada dwa pełnowartościowe porty USB-C, które
obsługują połączenie USB-C do USB-C, co zapewnia uporządkowane miejsce
pracy i więcej opcji połączeń. Dodatkowe gniazdo zabezpieczające z boku
pozwala również chronić tablet przed kradzieżą.
Parametry techniczne:
Czy właśnie kupiłeś nowy tablet graficzny XPPEN? Nie zapomnij pobrać na swój komputer odpowiednich sterowników.
Zbyt duży nacisk rysika może spowodować wgniecenia lub inne uszkodzenia powierzchni dotykowej.
| Tablet graficzny | |
| Szerokość obszaru aktywnego | 345,6 mm |
|---|---|
| Aktywna wysokość obszaru | 194,4 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Dokładność | 0,5 mm |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Ios, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 7,6 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 3840x2160 |
| Współczynnik kontrastu | 100000:1 |
| Gama kolorów Adobe RGB | 92 % |
| Gama kolorów NTSC | 88 % |
| Gama kolorów sRGB | 124 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 406,4 mm |
| Szerokość wymiaru | 263,1 mm |
| Głębokość wymiaru | 15,4 mm |