| Bezprzewodowa wolność bez kabli |
| Lekki tablet zawsze pod ręką |
| Pasywne pióro bez ładowania |
| 8192 poziomy dla precyzyjnych pociągnięć |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 15.05. u Państwa |
Tablet graficzny, obszar roboczy 178×111 mm, pasywne piórko, USB-C oraz łączność bezprzewodowa
Niesamowicie przenośny i fantastycznie wydajny
Ciesz się potężną wydajnością swojego przenośnego tabletu. Dzięki
przystępnemu cenowo Deco mini7W możesz uchwycić inspirację zawsze, gdy
zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu swoje pomysły masz zawsze pod ręką.
Wykorzystuje technologię bezprzewodową
Kreatywność nie powinna być ograniczana przez kable. Bezprzewodowa
technologia Deco mini7W 2,4 GHz pozwoli Ci tworzyć szybko i swobodnie.
Żadne zadanie ani pomysł nie są zbyt złożone
Deco mini7W wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, ale nie ustępuje
wydajnością ani możliwościami. Tablet posiada baterię o wyjątkowo
długiej żywotności, co zapewnia mnóstwo czasu na pracę.
Niech Twoja praca będzie płynna
Deco mini7W obsługuje się niezwykle prosto. Pozwól swoim myślom swobodnie
płynąć. Skonfiguruj przyciski ekspresowe, aby ułatwić sobie
codzienną pracę.
Zaspokój swoje potrzeby twórcze
Pasywne piórko przeznaczone dla Deco mini7W nie wymaga baterii. Możesz nim
pracować przez długie godziny bez przerw.
Wyraź siebie precyzyjnie
Dzięki wyjątkowej czułości rozróżniającej aż 8192 poziomy nacisku,
piórko tworzy naturalnie wyglądające linie o różnej grubości. Zaprezentuj
swoje wspaniałe pociągnięcia z lekkością.
Twórz swobodnie
Deco mini7W jest przenośny i obsługuje połączenie z tabletami oraz
telefonami komórkowymi z systemem operacyjnym Android. Wyraź siebie bez
ograniczeń.
Łatwo podłączysz swoje urządzenia
Dzięki dołączonemu adapterowi Deco mini umożliwia połączenie USB-C do
USB-C. Tablet połączysz więc z szeroką gamą urządzeń według własnych
potrzeb.
Szeroka kompatybilność
Tablet XPPen Deco mini7W jest kompatybilny z systemami Windows® 10/8/7, Mac OS
X® 10.10 (i nowszymi) oraz Android 6.0 (i nowszymi). Tablet współpracuje
również z czołowymi programami graficznymi, takimi jak Photoshop®, SAI®,
Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire
Alpaca® oraz Blender® 3D.
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 178 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 111 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 162 mm |
| Szerokość wymiaru | 260 mm |
| Głębokość wymiaru | 9,3 mm |
| Ciężar | 307 g |
Dziękuję