| Ultra cienki, do tworzenia wszędzie |
| Wyświetlacz Full HD bez paralaksy |
| 8192 poziomy dla naturalnych pociągnięć |
| 8 skrótów przyspieszy Twoją twórczość |
| Dostawa na adres | 21,99 zł | 22.05. u Państwa |
Tablet graficzny z ekranem, obszar roboczy 344×193,5 mm, mechaniczny, pasywne piórko, nachylenie 60°, ultracienki: 9 mm
Poznaj swoje kreatywne możliwości z nowym tabletem graficznym firmy
XPPen.
Innovator 16 jest wyposażony w duży wyświetlacz
o rozdzielczości Full HD, który pozwala rysować, projektować, modelować
i tworzyć bezpośrednio na tablecie graficznym.
Najsmuklejszy XPPEN
Największą dumą tabletu Innovator Display 16 jest jego
wyjątkowa smukłość, wynosząca zaledwie 9 mm. W połączeniu z eleganckim
czarno-srebrnym designem i ekranem o przekątnej 15,6", tablet jest idealnym
narzędziem do twórczości cyfrowej, gdziekolwiek dopadnie Cię inspiracja.
Bądź kreatywny i produktywny jednocześnie
Wyświetlacz tabletu oferuje zarówno mechaniczne, jak i wirtualne pokrętło,
dzięki którym możesz przybliżać lub oddalać swoją pracę, dostosowywać
rozmiar pędzla i korzystać z wielu innych funkcji. Jednocześnie jest
wyposażony w 8 funkcjonalnych klawiszy skrótów, które można zaprogramować
dla wielu różnych programów, takich jak Adobe® Photoshop®, SAI® czy
Maya®.
Dzięki temu zyskasz szybki dostęp do funkcji specyficznych dla konkretnego
zadania i jeszcze bardziej ulepszysz efekty swojej pracy.
Obsługa naturalnego nachylenia
Tablet oferuje funkcję nachylenia do 60 stopni i szybko reaguje na ruch
Twojej ręki. Teraz nie musisz już wielokrotnie zmieniać kierunku pędzla w programie. Cieniowanie do rysunku dodasz z łatwością poprzez proste
nachylenie piórka.
Technologia stymulująca wrażenia wizualne
Innovator Display 16 dysponuje technologią pełnej laminacji.
To płynne połączenie szkła i obrazu sprawia, że paralaksa jest niemal
nieodczuwalna.
Prawdziwy potencjał
Dzięki 8192 poziomom nacisku rysik pozwala tworzyć dzieła dokładnie według
Twoich wyobrażeń. Piórkiem będziesz mógł kreślić bardziej naturalne
i delikatne linie, co pozwoli Ci odblokować prawdziwy potencjał Twoich
umiejętności.
Olśniewająco doskonały
Dzięki 92% gamie kolorów Adobe® RGB, ekran Innovator Display
16 oferuje bardziej zróżnicowane i jeszcze żywsze spektrum barw,
pozwalając na tworzenie barwnych dzieł z naturalniejszymi odcieniami
i ostrymi detalami.
Maksymalna wygoda
W zestawie z tabletem otrzymasz również pasywny rysik P05D, który nie wymaga
ładowania. Możesz więc malować w dowolnym momencie i bez przerw.
Dodatkowo otrzymasz kabel 3 w 1, który uwolni Cię od wiecznego rozplątywania
skomplikowanego okablowania.
Każde akcesorium jest ważne
W opakowaniu znajduje się również przenośna podstawka, która zapobiega
przemieszczaniu się tabletu, zmniejszając zmęczenie oczu i poprawiając
precyzję.
W zestawie jest także etui na rysik, które służy jednocześnie jako miejsce
do przechowywania zapasowych wkładów.
Wszechstronność i kompatybilność
Tablet jest kompatybilny z systemami Windows® 7/8/10, Mac OS X®
10.10 i nowszymi oraz współpracuje z większością głównych programów
kreatywnych, w tym Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®, Clip Studio®,
GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, Blender® 3D i innymi.
Cechy
Parametry
‣ ON: 8 W (max)
‣ sleep mode: 1,8 W
‣ OFF: 1 W
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 344,16 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 193,59 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Dokładność | 0,25 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 15,6 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Odpowiedź | 16 ms |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 92 % |
| Gama kolorów NTSC | 88 % |
| Gama kolorów sRGB | 125 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 256,45 mm |
| Szerokość wymiaru | 443,27 mm |
| Głębokość wymiaru | 9 mm |
nie, tablet nie ma zainstalowanych programów i muszą one być zainstalowane na komputerze. Tablet nie działa samodzielnie bez komputera.
Pozdrawiam
Chrudimský Karel
www.SUNNYSOFT.cz