| Naturalne pociągnięcia dzięki nachyleniu |
| Bez ładowania, tworzysz w dowolnej chwili |
| 8192 poziomy dla subtelnych detali |
| Cztery skróty dla sprawniejszej pracy |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 03.07. u Państwa |
Tablet graficzny, pasywny rysik, 228,8 × 152,6 mm obszaru aktywnego, obsługa nachylenia do 60°
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy z nowym tabletem graficznym G960S. Tablet posiada różnorodne funkcje, które możesz samodzielnie konfigurować, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort i wydajność pracy. Do Twojej dyspozycji będą na przykład programowalne przyciski i szeroka gama efektów.
Praktyczny
G960S oferuje praktyczny rysik PH3, którego dzięki funkcji pasywnej nie trzeba
w żaden sposób ładować. Możesz więc rysować zawsze i wszędzie,
gdziekolwiek dopadnie Cię inspiracja.
Wszystko na wyciągnięcie ręki
Ułatw sobie malowanie dzięki czterem programowalnym przyciskom, które można
skonfigurować dla różnych funkcji lub skrótów klawiszowych. Ich elegancki
design umieszcza je tuż z boku tabletu, zapewniając najłatwiejszą
obsługę.
Obsługa naturalnego nachylenia
Tablet oferuje funkcję nachylenia do 60 stopni i szybko reaguje na ruch
Twojej ręki. Teraz nie musisz już wielokrotnie korygować kierunku pędzla w programie. Cieniowanie do swojego rysunku dodasz z łatwością, po prostu
nachylając piórko.
Prawdziwy potencjał
Dzięki 8192 poziomom nacisku rysik pozwala tworzyć dzieła dokładnie według
Twoich wyobrażeń. Za pomocą rysika będziesz mógł rysować bardziej
naturalne i delikatne pociągnięcia, co pozwoli Ci odblokować prawdziwy
potencjał Twoich umiejętności.
Wszechstronność i kompatybilność.
XP-Pen G960S jest kompatybilny z systemami Windows® 7/8/10, Mac OS X®
10.10 i nowszymi, Android 6.0 i nowszymi oraz współpracuje
z większością głównych programów kreatywnych, w tym Photoshop®, SAI®,
Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire
Alpaca®, Blender® 3D i innymi.
Właściwości:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 228,8 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 152,6 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 266 rps |
| Dokładność | 0,4 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 4 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 209,5 mm |
| Szerokość wymiaru | 319,5 mm |
| Głębokość wymiaru | 10 mm |
| Ciężar | 10 g |