| Precyzyjne pociągnięcia dzięki 8192 poziomom |
| Pasywne piórko bez ładowania |
| Ultra cienki dla wygodnego tworzenia |
| Dla prawo- i leworęcznych |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 21.05. u Państwa |
Tablet graficzny, piórko pasywne, obszar roboczy 150×100 mm, ultra cienki
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy dzięki nowemu tabletowi
graficznemu Star G640. Tablet szczyci się przede wszystkim niesamowitą
wydajnością i kompaktowymi rozmiarami, co czyni go idealnym towarzyszem
podczas grania w gry wideo, takie jak na przykład OSU!.
Tablet można obracać, dzięki czemu mogą z niego korzystać zarówno osoby
praworęczne, jak i leworęczne.
Ergonomiczny design
Star G640 z obszarem roboczym 6×4 cale i zaledwie 2 mm grubości, co
maksymalnie redukuje dyskomfort podczas grania i pozwala użytkownikowi
trzymać rękę nawet na krawędzi tabletu.
Prawdziwy potencjał
Dzięki 8192 poziomom nacisku rysik pozwala tworzyć dzieła dokładnie według
Twoich wyobrażeń. Piórkiem będziesz mógł rysować bardziej naturalne
i delikatne pociągnięcia, co pozwoli Ci odblokować prawdziwy potencjał
Twoich umiejętności.
Bez ładowania
W zestawie z tabletem otrzymasz pasywny rysik P01, którego nie trzeba
ładować. Możesz więc grać lub malować bez końca i bez przerw.
Konstrukcja pióra pozwala na przełączanie się między piórem a gumką za
pomocą jednego przycisku, zapewniając jednocześnie wygodę nawet po wielu
godzinach grania.
Idealny do konferencji internetowych lub nauki zdalnej
Cyfrowy atrament z tabletem graficznym XPPen jest kompatybilny z aplikacjami
pakietu Microsoft Office, takimi jak Word, PowerPoint, OneNote i inne.
Wizualnie prezentuj swoje odręczne notatki i podpisy z precyzją – idealne
rozwiązanie dla Twoich konferencji internetowych lub potrzeb nauczania
online.
Właściwości:
Parametry:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 150 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 100 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 266 rps |
| Dokładność | 0,25 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 0 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 212 mm |
| Szerokość wymiaru | 168 mm |
| Ciężar | 399 g |
Ten tablet ma 2 wersje i chciałbym zapytać, czy sprzedajesz A czy B.
Jeśli przez wersję B rozumiesz XP-PEN Star G640S, mamy ją również w naszej ofercie i możesz ją zamówić tutaj:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/166PXP-008/xp-pen-star-g640s.html?qn=pxp-008
Pozdrawiam
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz