| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Tablet graficzny, obszar roboczy 120×77 mm, pasywne pióro, szybka reakcja, wysoka precyzja, funkcja Plug and Play
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy z nowym tabletem graficznym
G430S. Tablet szczyci się przede wszystkim swoją niesamowitą wydajnością
i kompaktowym rozmiarem, co czyni go idealnym towarzyszem podczas grania w gry
wideo, takie jak na przykład OSU!.
Tablet można obracać i mogą z niego korzystać zarówno osoby praworęczne,
jak i leworęczne.
Do ręki
G430S to mniejszy tablet z obszarem roboczym 10×7,6 cm i zaledwie 2 mm
grubości, co maksymalnie redukuje dyskomfort podczas grania i pozwala
użytkownikowi trzymać rękę nawet na krawędzi tabletu.
Prawdziwy potencjał
Dzięki 8192 poziomom nacisku rysik potrafi tworzyć dzieła dokładnie według
Twoich wyobrażeń. Piórkiem będziesz mógł rysować bardziej naturalne
i delikatne pociągnięcia, co pozwoli Ci odblokować prawdziwy potencjał
Twoich umiejętności.
Bez ładowania
Do tabletu dołączony jest pasywny rysik P01, którego nie trzeba w żaden
sposób ładować. Możesz więc grać lub malować bez końca i bez przerw.
Design piórka pozwala na przełączanie się między piórem a gumką za
pomocą jednego przycisku, zapewniając jednocześnie wygodę nawet po wielu
godzinach grania.
Plug and play
G430S nie wymaga żadnych sterowników (driverów). Po prostu podłączasz
tablet i możesz grać. Pasywny rysik, szybka reakcja i wysoka czułość
gwarantują maksymalną precyzję podczas rozgrywki.
Cechy:
Parametry:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 120 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 77 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 266 rps |
| Dokładność | 0,25 mm |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 130 mm |
| Szerokość wymiaru | 107 mm |
| Głębokość wymiaru | 2 mm |
| Ciężar | 130 g |
Producent wymienia tylko USB 5V w parametrach
Pozdrawiam
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz