| Naturalne pociągnięcia bez baterii |
| 8192 poziomy dla precyzji |
| Duża powierzchnia dla detali |
| 8 przycisków przyspieszy tworzenie |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 22.05. u Państwa |
Tablet graficzny, pasywne pióro, obszar roboczy 260×170 mm
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy dzięki niedrogiemu tabletowi graficznemu Star 03. Tablet posiada różne funkcje, które możesz samodzielnie konfigurować, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort i wydajność swojej pracy. Do Twojej dyspozycji będą na przykład programowalne przyciski oraz szereg różnych efektów.
Do wszystkich zastosowań
Tablet ze względu na cenę i jakość nadaje się zarówno do malowania
i tworzenia dzieł cyfrowych, jak i do grania w gry czy zwykłego podpisywania
dokumentów w pracy.
W przypadku podpisywania wspiera szereg aplikacji, takich jak Microsoft Word,
Pen Commander, Auto Pen Signer i wiele innych.
Przestrzeń dla kreatywności
Wyposażony w obszar roboczy o wymiarach 26×17 cm, tablet zapewnia
wystarczająco dużo miejsca nawet na najbardziej szczegółowe pociągnięcia.
Twoje prace będą dzięki temu wyglądać jeszcze bardziej zachwycająco niż
kiedykolwiek wcześniej.
Prawdziwy potencjał
Dzięki 8192 poziomom nacisku rysik pozwala tworzyć dzieła dokładnie według
Twoich wyobrażeń. Za pomocą rysika będziesz mógł tworzyć bardziej
naturalne i delikatne pociągnięcia, co pozwoli Ci odblokować prawdziwy
potencjał Twoich umiejętności.
Praktyczny
Star 03 oferuje użytkownikowi 8 konfigurowalnych przycisków. Możesz
przypisać im różne przydatne funkcje, takie jak regulacja grubości pędzla,
zoom, cofanie, narzędzia, wymazywanie itp. Przyciski można jednak ustawić
także jako skróty klawiszowe, a nawet do otwierania programów i stron
internetowych.
Wszechstronność i kompatybilność
Tablet jest kompatibilny z systemami Windows® 7/8/10, Mac OS X®
10.10 i nowszymi oraz współpracuje z większością głównego
oprogramowania kreatywnego, w tym z programami takimi jak Photoshop®,
Painter®, Illustrator®, Adobe® i wieloma innymi.
Właściwości
Parametry:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 260 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 170 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 266 rps |
| Dokładność | 0,25 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 360 mm |
| Szerokość wymiaru | 210 mm |
| Głębokość wymiaru | 8 mm |
| Ciężar | 610 g |
Dla moich potrzeb jest doskonały - robi to, czego potrzebuję - i więcej! Jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Dziękuję.
Tak, rysuje/zapisuje również w kolorze. W programie można wybrać pełną gamę kolorów.
Z poważaniem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz