| Duża powierzchnia do detali |
| Naturalne nachylenie dla łatwego cieniowania |
| Pasywne pióro bez ładowania |
| Podświetlane krawędzie do nocnej twórczości |
Tablet graficzny, obszar roboczy 254×159mm, pióro pasywne, podświetlane krawędzie
Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy dzięki nowemu tabletowi graficznemu Deco 01. Tablet posiada różne funkcje, które możesz samodzielnie konfigurować, aby jeszcze bardziej poprawić komfort i efektywność pracy. Do dyspozycji masz na przykład programowalne przyciski czy pasywny rysik.
Przestrzeń dla kreatywności
Wyposażony w obszar roboczy o wymiarach 26×16 cm, tablet zapewnia
wystarczająco dużo miejsca nawet dla najbardziej szczegółowych
pociągnięć. Dzięki temu Twoje dzieła będą wyglądać jeszcze bardziej
zachwycająco niż kiedykolwiek wcześniej.
Wsparcie dla naturalnego nachylenia
Tablet oferuje funkcję nachylenia do 60 stopni i szybko reaguje na ruch
Twojej dłoni. Teraz nie musisz już ciągle zmieniać kierunku pędzla w programie. Cieniowanie do swojego rysunku dodasz z łatwością poprzez proste
nachylenie piórka.
Wszechstronność i kompatybilność
Tablet jest kompatybilny z systemami Windows® 7/8/10, Mac OS X®
10.10 i nowszymi oraz współpracuje z większością głównych programów
kreatywnych, w tym Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®, Clip Studio®,
GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, Blender® 3D i innymi.
Praktyczny
Deco 01 posiada osiem okrągłych przycisków, które łatwo dopasowują się
do Twoich palców. Możesz ich używać na przykład do ustawiania różnych
skrótów klawiszowych lub poleceń, ułatwiając sobie w ten
sposób pracę.
W każdych warunkach
Dla osób, które lubią pracować późno w nocy, tablet posiada również
podświetlane rogi na końcach obszaru roboczego. Poziom jasności można
regulować i dostosować dokładnie do własnych preferencji.
Dzięki temu możesz wygodnie pracować nawet w całkowitej ciemności.
Właściwości:
Parametry:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 254 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 159 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 200 rps |
| Dokładność | 0,25 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 356 mm |
| Szerokość wymiaru | 224 mm |
| Ciężar | 630 g |
nie, zobacz:
Zawartość opakowania
Tablet graficzny
Pióro pasywne P05
Pamięć USB
Podstawka pod pióro
8x zapasowy wkład
Pęseta
Kabel USB
Pozdrawiam
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz