| Bezpieczeństwo gimbala w podróży |
| Lekkie, kompaktowe etui na wszystko |
| Pasek i karabińczyk dla wygody |
| Oddzielna przestrzeń na akcesoria |
Idealny dla Hohem iSteady Q/X/X2/V2, pasek na ramię i karabińczyk, oddzielna przegroda, wymiary 22×11×5 cm, materiał PVC, waga 0,3 kg, kolor czarny
Sztywne etui odpowiednie dla Hohem iSteady Q/X/X2/V2. Etui wyposażone jest w pasek na ramię oraz karabińczyk, dzięki czemu jest łatwe w przenoszeniu i jest idealnym towarzyszem Twoich podróży. Etui posiada osobną przestrzeń na akcesoria.
Małe i lekkie
Etui ma wymiary 22×11×5 cm i waży tylko
0,3 kg. Etui jest w czarnym wariancie.
Lekka i kompaktowa przestrzeń na drobne akcesoria, takie jak karty kredytowe, klucze, słuchawki, kable do ładowarek, pudełka na leki, okulary przeciwsłoneczne itp. Dzięki regulowanemu paskowi świetnie sprawdzi się nie tylko jako mała torebka, torebka na nadgarstek lub torba podróżna, odpowiednia na każdą okazję (na przykład na plażę, imprezę, zakupy, wędrówki, kemping, randkę lub po prostu do codziennego użytku).
Wykonane z materiału PVC.
| Typ akcesoriów | |
| Dla typu urządzenia | Piłka nożna |
|---|---|
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Typ obudowy | Uniwersalny |
| Chwytania | Karabinek |
| Materiał | plastyczny |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 110 mm |
| Szerokość wymiaru | 220 mm |
| Głębokość wymiaru | 50 mm |
Gimbal XE i kijek do selfie RS01 mieszczą się w pudełku
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.