| Natywne 4K do 300" |
| RGB Triple Laser bez kompromisów |
| Czas reakcji w grach do 1 ms |
| Nowy produkt, taniej ze względu na opakowanie |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 27.05. u Państwa |
Projektor z potrójnym laserem RGB, 4K (3840×2160), głośniki Harman Kardon 2× 12W, 5700 ANSI lm, tryb Game mode 1080p@240Hz 1ms, 4K@60Hz 3ms, automatyczna korekcja keystone ISA 5
Towar jest całkowicie nowy z kompletnym wyposażeniem. Jedyną wadą jest uszkodzone oryginalne opakowanie (wgniecione, naderwane lub otarte). Jeśli od razu wyrzucasz pudełko, jest to idealny sposób na zaoszczędzenie, otrzymując przy tym nowy produkt z pełną gwarancją.
Kluczowe cechy
XGIMI HORIZON 20 Max to synonim bezkonkurencyjnej jakości obrazu. Jako pierwszy projektor domowy z technologią dynamicznego przesunięcia obiektywu i zoomu optycznego przynosi rewolucję w domowej projekcji. Dzięki jasności 5700 lumenów ISO i kontrastowi 20 000:1 zapewnia nieskazitelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
HORIZON 20 Max jest wyposażony w najwyższej klasy silnik X-Master RGB Triple Laser Engine, który zapewnia oszałamiającą jasność 5700 lumenów ISO. Dzięki zaawansowanej sprzętowej redukcji odblasków i optymalizacji programowej zawsze uzyskasz ostry obraz z czystymi kolorami. Wyjątkowy kontrast 20 000:1 z technologią Dynamic Black Level Enhancement sprawi, że każdy szczegół będzie widoczny, od najjaśniejszych świateł po najgłębsze cienie.
Zapomnij o nieestetycznym umiejscowieniu projektora. Dzięki rewolucyjnemu dynamicznemu przesunięciu obiektywu (Lens Shift) możesz przesuwać obraz w pionie i poziomie bez przemieszczania urządzenia i bez jakichkolwiek zniekształceń. Zoom optyczny dodatkowo pozwoli Ci dopasować wielkość obrazu do ściany z zachowaniem absolutnej ostrości.
Zanurz się w treści tak, jak zaplanował to twórca. Projektor obsługuje najnowocześniejsze standardy, takie jak IMAX Enhanced, Dolby Vision, HDR10+ i Filmmaker Mode, które dynamicznie optymalizują obraz dla każdej sceny, aby wrażenia były jak najwierniejsze. Kolory są kalibrowane z profesjonalną precyzją ΔE<0.8, co gwarantuje bezkonkurencyjną wierność oddania barw.
Wciągające wrażenia dopełnia system audio premium od Harman Kardon o mocy 24 W. Dzięki dźwiękowi przestrzennemu 360° i głębokim basom będziesz cieszyć się bogatym i dynamicznym dźwiękiem, który ożywi każdy film, koncert lub grę.
Zmień swój salon w arenę gier. Dzięki minimalnemu opóźnieniu wejściowemu 1 ms przy 1080p@240Hz, obsłudze VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) i ALLM (automatyczny tryb niskiego opóźnienia) będziesz cieszyć się płynną i responsywną rozgrywką. Funkcje takie jak Black Equalizer i wirtualny celownik dadzą Ci przewagę taktyczną. Projektor oferuje dodatkowo tryby gry zoptymalizowane pod kątem różnych gatunków (FPS, RPG, Sport itp.).
Dzięki technologii ISA 5.0 konfiguracja projektora to czysta przyjemność. Projektor automatycznie ustawia ostrość, wykonuje korekcję trapezową i dostosowuje się do koloru ściany, a wszystko to bez przerywania pracy. Dzięki wbudowanemu Google TV zyskasz natychmiastowy dostęp do tysięcy aplikacji, w tym Netflix, YouTube i innych, bez potrzeby korzystania z dodatkowych urządzeń.
Obraz
Technologia wyświetlania: DLP
Chip wyświetlacza: 0,47 DMD
Obsługiwane formaty: HDR 10+, Dolby Vision, IMAX Enhanced
Jasność: 5700 lumenów ISO
Standardowa rozdzielczość: 3840 × 2160 pikseli
Częstotliwość odświeżania: 240Hz
Input lag: 1 ms (1080p@240Hz), 2,2 ms (1080p@120Hz), 3 ms (4K@60Hz) –
(Tryb Gry, VRR włączone, Automatyczna korekcja Keystone wyłączona)
Przesunięcie obiektywu: Tak (Pionowo ±120% / Poziomo ±45%)
Obiektyw: X-Master Red Ring Lens
3D: Tak
Parametry projekcji
Współczynnik projekcji: 1.2–1.5:1
Automatyczna korekcja Keystone: Tak (nieprzerwana)
Automatyczne ustawianie ostrości: Tak (nieprzerwane)
Automatyczne wyrównanie obrazu: Tak
Automatyczne omijanie przeszkód: Tak
Zoom optyczny: Tak
Opcje projekcji: przednia, tylna, przednia sufitowa, tylna sufitowa
Wielkość obrazu: 40″ – 300″ (101 – 762 cm)
Dźwięk
Głośniki: 2 × 12W Harman Kardon
DTS-HD: Tak
DTS® Virtual:X: Tak
Dolby Audio: Tak
Dolby Digital (DD): Tak
Dolby Digital Plus (DD+): Tak
Parametry systemowe
RAM: 4GB
Pojemność pamięci: 128GB
Szybkie uruchamianie: Tak
System: Google TV
Klonowanie ekranu: Google Cast/DLNA
Łączność
Wejścia: 1× USB 2.0, 1× USB 3.0, 2× HDMI 2.1 (HDMI 1 obsługuje eARC), 1×
LAN
Wyjścia: Słuchawkowe 1× 3,5mm, 1× optyczne
WiFi: WiFi 6 Dual-band 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2/BLE
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Google TV |
|---|---|
| Ekran | |
| Współczynnik kontrastu | 10000:1 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Pamięć główna | 4 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na stole, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maksymalny pobór mocy | 200 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | 3D, Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Korekcja trapezu w pionie | 120 ° |
| Korekcja trapezu w poziomie | 45 ° |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 5700 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Rozdzielczość natywna | 3840x2160 |