| Kino 4K do 150 cali |
| 2300 lumenów nawet w dzień |
| Dolby Vision i Atmos |
| Rozpakowane, kompletne, pełna gwarancja |
| Dostawa na adres | 35,99 zł | 14.05. u Państwa |
Wysokiej klasy projektor XGIMI AURA 2, technologia Dual Light 2.0 i Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, jasność ISO 2300 lumenów i kontrast 1000000:1, HDR10.
Ten produkt został jedynie rozpakowany z oryginalnego opakowania. Produkt nie był normalnie używany, nie wykazuje oznak zużycia i jest dostarczany w kompletnym opakowaniu z pełną gwarancją.
Przygotuj się na całkowite zanurzenie się w kinowych doznaniach dzięki wysokowydajnemu projektorowi UST firmy XGIMI. Wyposażony w optykę 4K DLP i technologię trójkolorowego światła laserowego Dual Light 2.0 o jasności 2300 ISO lumenów, projektor AURA 2 imponuje oszałamiającą wydajnością obrazu, którą natychmiast poczujesz dzięki silnej i zrównoważonej jasności oraz odwzorowaniu kolorów, które zapewnią fenomenalne wrażenia wizualne. Podczas oglądania sportu, gier, filmów i programów telewizyjnych można korzystać z szerokiego kontrastu, ostrych szczegółów i wyjątkowego odwzorowania głębi kolorów. Jego wysoka jasność sprawia, że nadaje się do oglądania w ciągu dnia, nawet przy słabym oświetleniu. AURA 2 przekształca Twoją przestrzeń życiową w światowej klasy kino. Doświadcz kinowej jakości w zaciszu własnego domu. AURA 2 zapewnia najlepsze wrażenia kinowe z wyjątkowo żywymi kolorami, ostrzejszymi kontrastami i bogatszymi szczegółami dzięki technologii Dolby Vision. Każda emocja jest namacalna, nawet w cieniu ciemnej sceny. Projekcja na AURA 2 to nie tylko uczta dla oczu, ale także dla uszu. Ciesz się prawdziwie kinowym dźwiękiem dzięki wbudowanym głośnikom Harman Kardon o mocy 60 W z technologią Dolby Atmos. AURA 2 zapewnia czysty dźwięk, wyraźne wysokie tony i dudniące basy, więc nie ma potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu audio.
Projektor zapewnia żywe efekty wizualne z oszałamiającym współczynnikiem kontrastu 1 000 000:1, który podnosi wrażenia z oglądania ponad przeciętność. Profesjonalne odwzorowanie kolorów z wartością Delta E poniżej 110 gwarantuje dokładność kolorów i w pełni realistyczne wrażenia rozrywkowe, które pięknie łączą fantazję z rzeczywistością. Projektor wykorzystuje niesamowity współczynnik ultrakrótkiego rzutu 0,177: 1, dzięki czemu można po prostu umieścić AURA 2 przy ścianie bez skomplikowanej instalacji, aby stworzyć imponujący obraz kina domowego o przekątnej do 150 cali z niewielkiej odległości. Ciesz się krystalicznie czystym i ostrym obrazem dzięki szybkiemu autofokusowi AURA 2, który przewyższa możliwości poprzedniego modelu ISA. Ciągła automatyczna korekcja geometrii obrazu jest dostępna w zestawie. AURA 2 stale koryguje wyświetlany obraz do idealnego kwadratu, eliminując potrzebę rozpraszającej kalibracji szachownicy w porównaniu z poprzednim modelem ISA. Zapomnij o problemach z nierównymi ścianami.
Za pomocą prostego kliknięcia i zeskanowania kodu QR, AURA 2 zapewnia idealnie wyraźny i wolny od zniekształceń obraz, dzięki czemu każda ściana staje się doskonałym płótnem do projekcji. Masz kolorowe ściany w domu? Nie ma problemu. Wyposażony w wysoce precyzyjny moduł CMOS, AURA 2 automatycznie dostosowuje temperaturę barwową wyświetlanego obrazu do ściany, zapewniając realistyczne kolory. Asystent wyrównania obrazu sprawia, że po ustawieniu projektora tak, aby wyświetlany obraz wykraczał poza krawędzie ekranu, AURA 2 automatycznie wykrywa i idealnie wyrównuje obraz z ekranem. AURA 2 wykorzystuje również czujnik ciała na podczerwień, który wykrywa obecność osoby i automatycznie wyłącza obraz, zapewniając komfortowe oglądanie z inteligentną ochroną oczu. Tryb Eco (Intelligent Dynamic Sensing) oznacza, że AURA 2 przyciemni jasność do najniższego poziomu po 5 minutach bezczynności i wyłączy obraz po 20 minutach od odejścia osoby, jednocześnie wybudzając się natychmiast po jej powrocie. Funkcja ta nie tylko poprawia komfort oglądania, ale także zwiększa efektywność energetyczną. Funkcję tę można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach systemu.
Elegancka konstrukcja z ekologiczną tkaniną Flow-Cover idealnie wtapia się w przestrzeń mieszkalną, a ponadto jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Dzięki specjalnej obróbce pozostaje wodoodporny, pyłoszczelny i olejoodporny. Delikatny i elegancki kolor projektora Moonlight Sand podkreśla subtelne odcienie i ciepło natury. Automatyczna osłona obiektywu chroni go przed kurzem i zarysowaniami. Tryb artystyczny pozwala przenieść projekcję z projektora AURA 2 na wyższy poziom dzięki tapecie artystycznej XGIMI Wall, która służy również jako wygaszacz obrazu. Zamień swój ekran projekcyjny w wystawę sztuki, a telewizor 4K w osobistą galerię sztuki. Dzięki ultrakrótkiemu współczynnikowi rzutu, AURA 2 ma wbudowany radar fal milimetrowych do wykrywania obecności ludzi. Za każdym razem, gdy znajdziesz się wystarczająco blisko, projekcja dynamicznie się zmienia. Dzięki bardzo niskiemu opóźnieniu w trybie gry, nie doświadczysz opóźnienia większego niż 20 ms, zapewniając, że cała akcja gry dzieje się w czasie rzeczywistym. Dzięki technologii MEMC (technologia kompensacji ruchu), AURA 2 rejestruje szybko poruszające się obiekty z oszałamiającą wyrazistością, pozwalając przenieść oglądanie sportu i gier na niespotykany wcześniej poziom.
Ale to nie wszystko. Przygotuj się na wciągającą kinową przejażdżkę z oszałamiającym doświadczeniem 3D, które ożywia filmy jak nigdy dotąd. Projektor AURA 2 z systemem Android TV 11.0 zapewnia nieograniczone możliwości rozrywki. Ciesz się nią na ogromnym ekranie z nieograniczonymi opcjami treści. Oczywiście nie można pominąć szerokich opcji łączności. AURA 2 oferuje różnorodne opcje łączności, zapewniając bezproblemową kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami i w pełni zaspokajając nawet najbardziej wymagające potrzeby. AURA 2 jest wyposażona w żarówki klasy przemysłowej i może pochwalić sięimponującą żywotnością 20 000 godzin. To ponad 13 lat pracy przy czterech godzinach codziennego użytkowania, co zapewnia niezrównaną trwałość i niezawodność. Ponadto eliminuje szkodliwe niebieskie światło i wykorzystuje rozproszone obrazowanie odblaskowe. W rezultacie Ty i Twoja rodzina nie musicie martwić się o zmęczenie oczu spowodowane bezpośrednim światłem, nawet przy długotrwałym użytkowaniu projektora AURA 2.
Cechy:
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Android TV 11 |
|---|---|
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć główna | 2 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na stole, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maksymalny pobór mocy | 180 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Korekcja trapezu w pionie | 40 ° |
| Korekcja trapezu w poziomie | 40 ° |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 2300 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 380 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Rozdzielczość natywna | 3840x2160 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 144 mm |
| Szerokość wymiaru | 510 mm |
| Głębokość wymiaru | 270 mm |
| Ciężar | 9000 g |
| Hałas | 32 dB |