| Kinowy obraz w domu |
| Jasność 3100 lumenów bez kompromisów |
| Automatycznie ustawia idealną projekcję |
| Dolby Vision i IMAX Enhanced |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 19.05. u Państwa |
Najwyższej klasy projektor XGIMI HORIZON S Max, technologia Dual Light 2.0 i Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, jasność 3100 lumenów ISO i kontrast 2000:1, HDR10.
XGIMI HORIZON S Max to najwyższej klasy projektor, który oferuje oszałamiający i niezakłócony obraz. Zastosowana technologia Dual Light 2.0 łączy dwa źródła światła. Dzięki zastosowaniu trzech laserów oraz silnika optycznego z laserem MCL, nowość oferuje szczytową jasność 3100 lumenów ISO oraz kontrast 2000:1. Dzięki laserowi MCL jasność obrazu wzrosła o 35 procent w porównaniu z poprzednim modelem HORIZON Ultra, co czyni go najjaśniejszym projektorem w swojej klasie. Ten produkt posiada certyfikat Dolby Vision. Dzięki wyjątkowo wysokiej jasności, głośnikom Harman/Kardon oraz korekcji obrazu Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, która automatycznie dostosowuje się do różnych powierzchni projekcyjnych, zapewnia w czasie rzeczywistym prawdziwe wrażenia kinowe, a wszystko to w eleganckim designie z elastycznym, wbudowanym stojakiem ułatwiającym konfigurację. Rozmiar wyświetlanego obrazu jest regulowany w zakresie od 40 do 200 cali, a systemem operacyjnym jest Android TV 11.0. Oczywistością jest obsługa formatów HDR10, Dolby Vision, ale HORIZON S Max imponuje dodatkowo certyfikatem IMAX Enhanced, czym różni się od wersji HORIZON S Pro.
Za pomocą technologii 3D ToF projektor samodzielnie rozpoznaje swoje otoczenie i automatycznie znajduje optymalny punkt projekcji dla jak najlepszych wrażeń. Funkcja ta była już dostępna w poprzedniej generacji, ale to właśnie HORIZON S Max osiąga dzięki niej nowy poziom niezawodności automatycznych ustawień. Częścią tego systemu jest automatyczna korekcja efektu trapezowego bez przerywania, nieprzerwane automatyczne ustawianie ostrości, automatyczne dopasowanie obrazu, automatyczne unikanie przeszkód, inteligentna ochrona oczu, dostosowanie obrazu do koloru ściany oraz tryb dużego ekranu. Ponadto projektor nie tylko wszystko ustawia samodzielnie, ale także zapamiętuje ustawienia dla konkretnego miejsca projekcji. Projektor XGIMI HORIZON S Max zachwyca nie tylko parametrami obrazu, ale także designem w stylowym klimacie retro. Zastosowano połączenie metalowej ramy z nóżkami i drewnianej kratki na przedniej stronie.
Właściwości:
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Android TV 11 |
|---|---|
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć główna | 2 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na stole, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maksymalny pobór mocy | 200 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Korekcja trapezu w pionie | 40 ° |
| Korekcja trapezu w poziomie | 40 ° |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 3100 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Rozdzielczość natywna | 3840x2160 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 234 mm |
| Szerokość wymiaru | 273 mm |
| Głębokość wymiaru | 174 mm |
| Ciężar | 4810 g |
| Hałas | 30 dB |
nie, ten model nie obsługuje jeszcze serwisu Netflix.