| Kinowy obraz 4K |
| Jasność 1800 lumenów ISO |
| Inteligentna konfiguracja bez zmartwień |
| Dolby Vision i Harman Kardon |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 14.05. u Państwa |
Wysokiej klasy projektor XGIMI HORIZON S Pro, technologia Dual Light 2.0 i Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, jasność 1800 lumenów ISO i kontrast 2000:1, HDR10.
XGIMI HORIZON S Pro to wysokiej klasy projektor, który oferuje oszałamiający i niezakłócony obraz. Zastosowana technologia Dual Light 2.0 łączy dwa źródła światła. Dzięki zastosowaniu trzech laserów i silnika optycznego z laserem MCL, nowość oferuje najwyższą jasność 1800 lumenów ISO oraz kontrast 2000:1. Dzięki laserowi MCL jasność obrazu wzrosła o 20 procent w porównaniu z poprzednim modelem HORIZON Pro, co czyni go jednym z najjaśniejszych projektorów w swojej klasie. Produkt posiada certyfikat Dolby Vision. Dzięki wyjątkowo wysokiej jasności, głośnikom Harman/Kardon oraz korekcji obrazu Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, która automatycznie dostosowuje się do różnych powierzchni projekcyjnych, zapewnia w czasie rzeczywistym prawdziwe kinowe wrażenia, a wszystko to w eleganckim designie z elastycznym wbudowanym stojakiem ułatwiającym regulację. Rozmiar wyświetlanego obrazu jest regulowany w zakresie od 40 do 200 cali, a systemem operacyjnym jest Android TV 11.0. Standardem jest obsługa formatów HDR10 i Dolby Vision.
Dzięki technologii 3D ToF projektor samodzielnie rozpoznaje otoczenie i automatycznie znajduje optymalny punkt projekcji dla jak najlepszych wrażeń wizualnych. Funkcja ta była już dostępna w poprzedniej generacji, ale to właśnie HORIZON S Pro osiąga dzięki niej nowy poziom niezawodności automatycznej konfiguracji. System ten obejmuje automatyczną korekcję efektu trapezowego bez przerywania pracy, nieprzerwany autofokus, automatyczne dopasowanie obrazu, automatyczne omijanie przeszkód, inteligentną ochronę oczu, dostosowanie obrazu do koloru ściany czy tryb dużego ekranu. Co więcej, projektor nie tylko sam wszystko konfiguruje, ale także zapamiętuje ustawienia dla konkretnego miejsca projekcji. Projektor XGIMI HORIZON S Pro zachwyca nie tylko parametrami obrazu, ale także designem, który sprawia stylowe wrażenie retro. Zastosowano połączenie metalowej ramy z nóżkami oraz drewnianej kratki na przedniej stronie.
Właściwości:
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Android TV 11 |
|---|---|
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć główna | 2 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na stole, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Maksymalny pobór mocy | 200 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Korekcja trapezu w pionie | 40 ° |
| Korekcja trapezu w poziomie | 40 ° |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 1800 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Rozdzielczość natywna | 3840x2160 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 234 mm |
| Szerokość wymiaru | 273 mm |
| Głębokość wymiaru | 174 mm |
| Ciężar | 4750 g |
| Hałas | 30 dB |
Zastanawiam się nad zakupem tego projektora, ale potrzebuję porady jak podłączyć to co mam w domu. Sonos play bar https://www.iwant.cz/Sonos-PLAYBAR-p33696 + sonos ONES, Apple TV i PS5..... oczywiście chciałbym dalej korzystać z systemu audio Sonos w przypadku wymiany TV na projektor...i potrzebuję podłączyć Apple TV( gdzie jest Netlifx, HBO, Skylink i podobne) + PS5...dzięki za poradę.
Keher
Niestety nie mamy doświadczenia z takim połączeniem. PS 5 nie powinien być problemem do podłączenia przez HDMI, ale niestety mam wątpliwości co do kompatybilności play bara i projektora.