| Obraz Full HD wszędzie |
| Automatycznie wyrównany, ostry obraz |
| Google TV i Netflix od razu |
| Stojak PowerBase z baterią |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 20.05. u Państwa |
Mały i stylowy przenośny projektor XGIMI MoGo 3 Pro, Full HD, HDR10, technologia ISA 2.0, obsługa Google TV i Netflix, żywotność lampy 25000 godzin, powerbank.
ROZPAKOWANE
Towar jest w pełni sprawny, bez widocznych śladów użytkowania, dostarczany w kompletnym opakowaniu i objęty pełną 24-miesięczną gwarancją.
Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, mały i stylowy przenośny projektor MoGo 3 Pro od firmy XGIMI zapewni Ci rozrywkę na wielkim ekranie bez zbędnych zmartwień. Dzięki cylindrycznemu kształtowi możesz łatwo obracać ten projektor na jego podstawie i wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD HDR na dowolnej powierzchni, od podłogi po sufit. Możesz projektować zarówno na wprost, jak i pod różnymi kątami, przy czym obraz zawsze zachowa identyczną jakość. Obraz jest bowiem automatycznie wyrównywany dzięki technologii ISA 2.0 firmy XGIMI, która sprawia, że żadna przeszkoda nie stanie Ci na drodze. Wyświetlany obraz będzie więc zawsze idealnie prostokątny. Bez względu na kąt ustawienia, MoGo 3 Pro automatycznie koryguje zniekształcenia trapezowe obrazu, bez konieczności dotykania jakichkolwiek ustawień.
Dzięki inteligentnym czujnikom ToF, MoGo 3 Pro rozpozna, gdy ktoś przejdzie przed nim, i tymczasowo przyciemni projekcję, aby zapewnić wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Przy użyciu ekranu projekcyjnego projektor wykrywa jego krawędzie i automatycznie dopasowuje obraz do ekranu, dzięki czemu konfiguracja jest naprawdę prosta. Zapomnij o rozmazanym obrazie. MoGo 3 Pro błyskawicznie dostosowuje swój obraz do powierzchni lub ekranu, zapewniając ostrą ostrość od samego początku. Serce niejednego użytkownika ucieszy wsparcie dla przesyłania strumieniowego ulubionych usług Google TV i Netflix, dzięki czemu możesz oglądać najgorętsze nowe programy i hity filmowe bezpośrednio z MoGo 3 Pro. Instalacja jest bardzo prosta – wystarczy włączyć i uzyskać dostęp do ponad 10 000 aplikacji i ponad 800 bezpłatnych kanałów.
Wyświetlaj niesamowite zdjęcia lub nagrania wideo w dowolnym środowisku. Ciesz się żywym obrazem o jakości telewizyjnej w dowolnym miejscu. Projektor MoGo 3 Pro o jasności 450 lumenów ISO, 90% gamucie kolorów DCI-P3 i rozdzielczości 1080P zapewnia żywe kolory i wyjątkowe detale na ekranach o przekątnej do 120 cali. To urządzenie, w którym elastyczność spotyka się z łatwością obsługi. Dzięki wbudowanej podstawce, którą można nachylić pod kątem do 130°, oraz automatycznej korekcji obrazu ISA 2.0, MoGo 3 Pro potrafi wyświetlać automatycznie ustawiony i idealnie wyrównany obraz. Twoim zadaniem jest jedynie cieszyć się stabilnym i niezakłóconym oglądaniem. Metalowa przesuwna osłona chroni obiektyw, gdy projektor nie jest używany.
Dźwięk jest oczywiście również ważną cechą projektora. MoGo 3 Pro jest wyposażony w dwa 5-watowe głośniki Harman Kardon, które generują głośny i wyraźny dźwięk, z którego pomocą łatwo stworzysz odpowiednią atmosferę domowego seansu lub imprezy. Po sparowaniu projektora z telefonem komórkowym przez Bluetooth, projektora można używać również jako samodzielnego głośnika lub aktywować tryb Ambient Light Mode, który uczyni z niego zabawny, pulsujący światłem dodatek do każdego otoczenia. Z tym projektorem będziesz cieszyć się przygodami nawet pod gołym niebem. Po prostu podłącz MoGo 3 Pro do powerbanku 65W za pomocą złącza USB typu C i ciesz się niekończącą się zabawą pod gwiazdami. MoGo 3 Pro jest również wyposażony w kilka portów wejściowych dla bezproblemowego połączenia.
Wersja XGIMI MoGo 3 Pro 2in1, w przeciwieństwie do wersji podstawowej, zawiera dodatkowo podstawkę PowerBase, która jest jednocześnie stojakiem podłogowym i powerbankiem. Podstawka zawiera akumulator o pojemności 20000 mAh i pozwala na stosunkowo łatwe zasilanie MoGo 3 Pro. Może to być przydatne, jeśli często podróżujesz z projektorem. Podstawka nie jest jednak odpowiednia do użytku na zewnątrz, ale jeśli planujesz używać projektora w domu lub w biurze i potrzebujesz zintegrowanego rozwiązania, które działa również bez połączenia kablowego, jest to praktyczny wybór, który masz do dyspozycji wyłącznie jako część zestawu 2in1.
Właściwości:
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Google TV |
|---|---|
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć główna | 2 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na stole, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Korekcja trapezu w pionie | 40 ° |
| Korekcja trapezu w poziomie | 40 ° |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 450 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 1920px |
| Rozdzielczość natywna | 1920x1080 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 205 mm |
| Szerokość wymiaru | 95 mm |
| Głębokość wymiaru | 95 mm |
| Ciężar | 1100 g |
| Hałas | 32 dB |
| Inne | |
| Głośniki | 2x5W |
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.