| Natywne 4K z Dolby Vision |
| Dual Light dla żywych kolorów |
| 2300 lumenów ISO nawet w dzień |
| Dźwięk Harman Kardon pochłonie |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 14.05. u Państwa |
Dual Light Laser+LED, natywne 4K (3840×2160), głośniki Harman Kardon 2× 12W, 2300 ISO lm, zoom optyczny, nieprzerwana automatyczna korekcja keystone, Dolby Vision
Projektor XGIMI HORIZON Ultra łączy estetyczny design retro z potężną
technologią Dual Light, zapewniając niesamowicie komfortowe
i niezapomniane wrażenia z oglądania. Technologia Dual
Light XGIMI osiąga przyjemne naturalne spektrum,
wyjątkowo wysoką jasność oraz ogromną gamę
kolorów z wyjątkową dokładnością barw, zapewniając zapierający
dech w piersiach i realistyczny obraz.
Kluczowe cechy:
Ulepszona technologia ISA 3.0
Projektor HORIZON Ultra jest wyposażony w zoom optyczny, zmienną przysłonę
oraz nowe możliwości dostosowania do światła otoczenia i koloru ścian,
oferując najlepszą jak dotąd technologię adaptacji do środowiska domowego
od firmy XGIMI. Ciesz się projektorem, który bez problemu wkomponuje się w wystrój Twojego domu.
Profesjonalny projektor gamingowy
Dzięki doskonałemu opóźnieniu wynoszącemu 18 ms i szybkiej
częstotliwości odświeżania 60 Hz, w połączeniu z potężnym dźwiękiem
Harman Kardon, każda klatka jest wyświetlana z precyzją i klarownością,
co pozwala na pełne zanurzenie w dowolnym świecie gry.
Rozrywka bez przerwy
HORIZON Ultra może pochwalić się najnowszym interfejsem Android TV 11.0,
który otwiera świat rozrywki dla wszystkiego, co lubisz oglądać, słuchać
lub w co lubisz grać.
Rozdzielczość 4K UHD
HORIZON Ultra zapewnia jakość obrazu 4K dostępną w projektorze tej
wielkości. Ciesz się niesamowicie ostrym obrazem i żywymi, realistycznymi
kolorami filmów i programów telewizyjnych na ogromnym ekranie
o przekątnej 200".
Wyjątkowo wysoka jasność, wyjątkowo wysoka dokładność
kolorów
Technologia XGIMI Dual Light osiąga przyjemne naturalne spektrum, ultra wysoką
jasność i ogromną gamę kolorów z wyjątkową dokładnością barw dla
zapierającego dech w piersiach i realistycznego obrazu.
Nieprzerwana korekcja obrazu
Ustawianie ostrości i korekcja efektu trapezowego są w pełni automatyczne,
bez przerywania oglądania i konieczności ręcznej regulacji.
Inteligentne omijanie przeszkód
Gniazdka, obrazy, a nawet rośliny nie stanowią już problemu. Zamiast
reorganizować swoją przestrzeń życiową, usiądź wygodnie i pozwól, aby
projektor XGIMI automatycznie przeskalował obraz wokół wyświetlanych
obiektów.
Inteligentne dopasowanie do ekranu
Uniknij stresu związanego z idealnym ustawieniem projektora. Nasze produkty
automatycznie dostosowują wyświetlany obraz do ekranu projekcyjnego,
niezależnie od jego rozmiaru.
Nowy świat rozrywki
Android TV 11 zapewnia użytkownikom najwyższej jakości wrażenia
z aplikacji, które dostarczają ulubione treści w dowolnym miejscu i czasie.
Klienci na całym świecie mogą korzystać z ponad 5000 aplikacji na swoim
projektorze XGIMI, takich jak Hulu, HBO Max, Prime Video i Disney+,
zapewniając łatwy dostęp do ponad 700 000 filmów i programów.
Wyświetlanie
Technologia wyświetlania: DLP
Układ wyświetlacza: 0,47 DMD
Obsługiwane formaty: HDR 10, HLG, Dolby Vision
Jasność: 2300 ISO lumenów
Standardowa rozdzielczość: 3840 × 2160 pikseli
Żywotność lampy: 25 000 godzin
Obiektyw: o wysokiej przepuszczalności światła
3D: Tak
Parametry projekcji
Współczynnik rzutu: 1.2–1.5:1
Automatyczna korekcja Keystone: Tak (nieprzerwana)
Automatyczne ustawianie ostrości: Tak (nieprzerwane)
Automatyczne dopasowanie obrazu: Tak
Automatyczne omijanie przeszkód: Tak
Zoom optyczny: Tak
Opcje projekcji: przednia, tylna, przednia sufitowa, tylna sufitowa
Rozmiar obrazu: 40″ – 200″ (101 – 508 cm)
Dźwięk
Głośniki: 2 × 12W Harman Kardon
DTS-HD: Tak
DTS® Virtual:X: Tak
Dolby Audio: Tak
Dolby Digital (DD): Tak
Dolby Digital Plus (DD+): Tak
Parametry systemu
RAM: 2GB
Pojemność pamięci: 16GB
Szybkie uruchamianie: Tak
System: Android TV 11
Klonowanie ekranu: Chromecast/Magicast
Łączność
Wejścia: 2× USB, 2× HDMI, 1× LAN
Wyjścia: Słuchawkowe 1× 3,5mm, 1× optyczne
WiFi: WiFi 6 Dual-band 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2/BLE
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Android TV 11 |
|---|---|
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć główna | 2 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na stole |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maksymalny pobór mocy | 300 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | 3D, Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Maksymalna odległość projekcji | 531 cm |
| Maksymalna przekątna obrazu | 508 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Rozdzielczość natywna | 3840x2160 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 224 mm |
| Szerokość wymiaru | 170 mm |
| Głębokość wymiaru | 265 mm |
| Ciężar | 5200 g |
| Hałas | 28 dB |
Postanowiłem kupić ten projektor Horizon Ultra, wszystko idzie prawie zgodnie z oczekiwaniami, ale jedną rzeczą, która decyduje o tym, czy go zatrzymam, czy nie, jest instalacja aplikacji Kodi. Instalacja poszła gładko, ale instalacja ważnych dodatków nie jest, muszę zainstalować dodatek,, fastshare repositories.zip w folderze w pliku do pobrania widzę go, ale kodi go nie widzi, bez tego dodatku nie działa. Proszę o poradę co z tym zrobić
niestety oficjalne dodatki do kodi działają bez problemów, spróbuj skontaktować się z autorem dodatku.
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz