| Detale 12K bez kompromisów |
| Automatyczne poziomowanie dla łatwego startu |
| Duża przestrzeń dla ambitnych modeli |
| Szybki druk do 70 mm/h |
| Dostawa na adres | 39,99 zł | 03.07. u Państwa |
Drukarka 3D MSLA, pole robocze 218,88×122,88×220 mm, materiał do druku żywica UV (Resin), grubość warstwy 0.01mm-0.2mm(1,5–3s), 10" wyświetlacz LCD.
Elegoo Saturn 4 to żywiczna drukarka 3D o rozdzielczości 12K, która słynie ze swojego przyjaznego dla użytkownika interfejsu i wyznacza nowe standardy precyzji oraz jakości. Wyposażona w inteligentne funkcje drukarka ta nie tylko wytwarza wysoce precyzyjne wydruki, ale także zapewnia ulepszone doświadczenia użytkownika dla łatwej obsługi. Drukarka może pochwalić się niezwykłym poziomem szczegółowości wydruków o wysokiej rozdzielczości dzięki 10-calowemu monochromatyczemu wyświetlaczowi LCD 12K o rozdzielczości 11520×5120 pikseli, czyli rozdzielczości XY 19×24 μm.
Solidna i trwała folia ochronna z hartowanego szkła o twardości 9H niezawodnie chroni drukarkę przed zarysowaniami, uderzeniami i innymi formami uszkodzeń. Drukarka Elegoo wykorzystuje innowacyjną technologię świetlną, która łączy źródło światła COB z kolimatorem z soczewką Fresnela. Dzięki zastosowaniu tej metody generowana jest wiązka światła o długości fali 405 nm, przy czym ekran jest eksponowany pod kątem prostopadłym, a kąt padania światła jest mniejszy niż 5°. Wynikiem jest jednorodność pola obrazu przekraczająca 92%. Parametry te zapewniają tworzenie precyzyjnych wydruków o szczegółowych powierzchniach, ostrych narożnikach i krawędziach.
Inteligentna drukarka żywiczna jest ponadto wyposażona w zaawansowane funkcje, które zapewniają płynne i przyjazne dla użytkownika drukowanie. Dzięki automatycznemu poziomowaniu możesz rozpocząć drukowanie natychmiast i bez żadnych komplikacji. Inteligentny czujnik mechaniczny gwarantuje, że płytę roboczą można za każdym razem wypoziomować bez obaw. Wykonanie krótkiego autotestu pozwoli upewnić się co do prawidłowego funkcjonowania każdego elementu tej drukarki żywicznej. Aby zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu ekranu LCD (np. przez ciała obce) oraz wykryć ewentualne wady żywicy i problemy z poziomowaniem, drukarka została wyposażona w unikalny czujnik mechaniczny wspierający funkcję wykrywania pozostałości.
Niezawodny system detekcji gwarantuje wyższe bezpieczeństwo i lepsze wyniki drukowania. Ponadto drukarka żywiczna jest wyposażona w kilka przyjaznych dla użytkownika elementów konstrukcyjnych, które maksymalizują komfort i prostotę procesu drukowania. Saturn 4 został zaprojektowany do płynnej współpracy z oczyszczaczem powietrza MARS MATE. Dzięki zaawansowanemu filtrowi z aktywnym węglem o wysokiej gęstości skutecznie usuwa zapach żywicy i wydajnie redukuje do 95% TVOC. Folia PFA zastosowana w tym systemie może pochwalić się wyjątkowymi właściwościami antyadhezyjnymi i nieprzywierającą powierzchnią. Dzięki temu żywica nie przywiera do folii, a jednocześnie łatwiej jest zdjąć gotowy wydrukowany model.
Właściwości:
| Typ akcesoriów | |
| Typ urządzenia | drukarka 3D |
|---|---|
| Ekran | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Komunikacja | |
| Opcje drukowania | Napęd USB |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Szerokość przestrzeni wydruku | 218 mm |
| Głębokość przestrzeni konstrukcyjnej | 122 mm |
| Wysokość objętości kompilacji | 220 mm |
| Technologia druku | SLA |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 548 mm |
| Szerokość wymiaru | 329,2 mm |
| Głębokość wymiaru | 327,4 mm |
| Ciężar | 13500 g |
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.